• Informacje na temat:

  rachel połączyła

Artykuły na temat: rachel połączyła
 • Alfabet "Glee"

  ...(Will), Lea Michele (Rachel) i Jenna Ushkovitz (Tina). C jak CD Od początku znakiem rozpoznawczym serialu była jego muzyka - znane i lubiane hity w nowych aranżacjach i wykonaniu gwiazd "Glee". Przez(...) i Shirley MacLaine. Większość aktorów najmilej wspomina dziś wizytę Kristin Chenoweth. - Zawsze miała dla nas upominek - zdradzają. Lea z kolei za najlepszą uważa wizytę Kate Hudson, z którą połączyła ją...

 • Zdobyła rolę przez... Skype'a

  Nominowany do Oscara aż w 8 kategoriach "Poradnik pozytywnego myślenia" trafi na nasze ekrany 8 lutego. Parę głównych bohaterów, o mocno pokręconych życiorysach, zagrali w filmie Bradley Cooper i Jennifer Lawrence, których plotkarska prasa w Hollywood już połączyła w związek także i w życiu.

 • Niespodzianka w Paryżu

  Ryan Gosling wie, jak robić wrażenie na kobietach. Gwiazdor zaskoczył swoją nową partnerkę, Evę Mendes, pojawiając się na planie jej nowego filmu "Holly Motors" w Paryżu. Para spotyka się ponoć już od dwóch miesięcy.

 • J. Aniston: Trudny czas

  36-letnia Jennifer Aniston ( "Nadchodzi Polly" ) kilka dni temu, po raz pierwszy od czasu rozstania z 41-letnim Bradem Pittem ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), pojawiła się publicznie i opowiedziała o trudnych doświadczeniach, jakie stały się ostatnio jej udziałem. Jednocześnie złożyła w sądzie wniosek o rozwód z Pittem.