• Informacje na temat:

  rachel stevens piosenkarka

Artykuły na temat: rachel stevens piosenkarka
 • Piosenkarka obrabowana

  Piosenkarka Rachel Stevens została obrabowana z biżuterii przez trzech mężczyzn, którzy śledzili ją, kiedy wracała do swojego londyńskiego mieszkania.

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2014

  ...(Hugh Bonneville) stracił pieniądze. Trwają również przygotowania do ślubu Mary (Michelle Dockery) i Matthew (Dan Stevens). Młody Crawley może uratować posiadłość, jeśli zainwestuje swój spadek(...) niespodziewanie poprosił ją o rękę. Po dwóch miesiącach od tego wydarzenia akcja przeniesie się z Nowego Jorku do Waszyngtonu, ze względu na nową pracę Kate. Jej partnerką zostanie agentka Rachel McCord...

 • 36-letnia Rachel Stevens "najseksowniejszą kobietą"

  Brytyjski magazyn dla mężczyzn "FHM" opublikował zestawienie najseksowniejszych kobiet ostatnich 20 lat - tyle lat liczy bowiem pismo.

 • R. Stevens: Dojrzała i nieprzyzwoita

  W październiku do sklepów trafi nowy album Rachel Stevens, byłej wokalistki grupy S Club 7. Płyta nosi tytuł "Come And Get It" i według słów piosenkarki jest "dojrzalsza i nieprzyzwoita". Stevens nad nowym albumem pracowała z producentami Richardem X, Robem Davisem oraz Jewels & Stone.

 • Drogocenne nogi Jamelii

  Wokalistka Jamelia wystąpi w nowej kampanii reklamowej pończoszniczej firmy "Pretty Polly". Piosenkarka została wybrana "nową twarzą" firmy, choć raczej powinno się powiedzieć, że będzie "nowymi nogami".

 • S Club: Znowu kłopoty?

  S Club, to chyba najbardziej niezdecydowany zespół na świecie. Jeszcze dwa tygodnie temu członkowie grupy zapewniali, że czują się zjednoczeni jak nigdy wcześniej, teraz, już po raz kolejny, pojawiły się informacje o zmęczeniu i możliwości rozpadu grupy.

 • "Różowa Pantera": c.d.n.

  Steve Martin pomimo niezbyt dobrego przyjęcia "Różowej Pantery" , która była prequelem filmu z 1964 roku, planuje już kolejne części. Możliwe jest, że powstaną nawet dwa sequele komedii o inspektorze Clouseau.

 • Gwiazdy warte grzechu

  33-letni Jude Law ( "Bliżej" ) został uznany za mężczyznę, z którym kobiety najchętniej zdradziłyby swych partnerów. W ankiecie zorganizowanej przez brytyjski magazyn FHM aż 48% pań przyznało, że namiętny romans najchętniej przeżyłoby z przystojnym brytyjskim aktorem. Drugie miejsce w zestawieniu zajął 28-letni Orlando Bloom ( "Troja" ).

 • Robbie Williams tylko drugi

  Nowemu przebojowi Robbiego Williamsa "Trippin''" nie udało się zrzucić ze szczytu brytyjskiej listy bestsellerów singlowych piosenki "Push The Button" tria Sugababes. W pierwszej dwudziestce zestawienia pojawiły się interesujące nowości, między innymi premierowe utwory Depeche Mode, Bloc Party, Mariah Carey i Ricky'ego Martina.

 • Tony Christie po raz trzeci

  Trzeci tydzień z rzędu na szczycie brytyjskiej listy najpopularniejszych singli znajduje się piosenka "(Is Thie The Way To) Amarillo", śpiewana przez 61-letniego obecnie Tony'ego Christie, wokalistę popularnego w latach 70. Ten charytatywny utwór, pierwotnie nagrany w 1971 roku, odparł szturm między innymi nowych wydawnictw Mariah Carey, Kylie Minogue i oczywiście reedycji kolejnego singla Elvisa Presley'a.