• Informacje na temat:

  rachel weisz aronofsky

Artykuły na temat: rachel weisz aronofsky
 • Rachel Weisz rozstała się z partnerem

  Po dziewięciu latach związku aktorka Rachel Weisz i reżyser Darren Aronofsky rozstali się. Mimo zaręczyn w 2005 roku, para nigdy się nie pobrała.

 • Weisz i Aronofsky: Razem i osobno

  Brytyjska aktorka Rachel Weisz ( "Wierny ogrodnik" ) i jej życiowy partner - reżyser Darren Aronofsky ( "Pi" ) postanowili, że podczas współpracy nad filmem "The Fountain" będą mieszkać osobno. Miało to zapewnić obojgu spokój i uchronić ich związek przed ewentualnym kryzysem.

 • Zdjęto serial z Katie Holmes

  ...biograficzny film o Jackie Kennedy, który szykuje Darren Aronofsky. Główna rolę zagra żona reżysera Rachel Weisz. Film, którego podstawą będzie scenariusz Noaha Oppenheima, opowie o czterech dniach...

 • Rachel Weisz w piątym miesiącu

  Rachel Weisz (34 l., "Wierny ogrodnik" ) potwierdziła, że jest w piątym miesiącu ciąży. Narzeczonym brytyjskiej aktorki i ojcem dziecka jest reżyser Darren Aronofsky (36 l., "Requiem dla snu" ). Aktorka podzieliła się radosną nowiną 6 stycznia w telewizyjnym programie "The Tonight Show".

 • Weisz rozstała się z Aronofskym

  Brytyjska aktorka Rachel Weisz i amerykański reżyser Darren Aronofsky zakończyli swój 9-letni związek.

 • Weisz zagra Jackie Kennedy

  Darren Aronofsky wyreżyseruje biograficzny film o byłej Pierwszej Damie USA - Jackie Kennedy. W głównej roli zobaczymy małżonkę reżysera - Rachel Weisz - poinformował "Entertainment Weekly".

 • Rachel Weisz w fonatannie

  Rachel Weisz ( "Mumia powraca" , "Ława przysięgłych" ) zagra u boku Hugh Jackmana ( "X-MEN 2" , "Van Helsing" ) w filmie "The Fountain", który przygotowuje Darren Aronofsky ( "Pi" , "Requiem dla snu" ). Reżyser czuwa także nad produkcją obrazu, poprzez swą firmę Protozoa Pictures. Obraz powstanie dla wytwórni Regency Enterprises i Warner Bros. Pictures.

 • Rachel Weisz: W co ubrać się na Oscary?

  Rachel Weisz (35 l., "Constantine" ) obawia się, że nie będzie miała co założyć na marcową galę Oscarów. Aktorka, którą nominowano za rolę w filmie "Wierny ogrodnik" , spodziewa się bowiem dziecka i uważa, że w niczym nie będzie dobrze wyglądała.

 • Aronofsky reżyseruje "Zagubionych"

  Darren Aronofsky , twórca filmów "Pi" oraz "Requiem dla snu" , wyreżyseruje jeden z odcinków głośnego amerykańskiego serial u "Lost", czyli "Zagubieni". Emisja filmu, który otrzymał tegoroczną nagrodę Emmy w kategorii "Najlepszy serial", rozpocznie się w TVP w czwartek, 3 listopada.

 • Darren Aronofsky: Biblijny epos

  Darren Aronofsky ( "Pi" , "Requiem dla snu" ) zdradził, że jego kolejnym filmem będzie epicki obraz, podejmujący biblijne wątki. Reżyser zapewnił też, że nie będzie pracował nad "Lone Wolf and Cube", ponieważ Paramount Pictures, dla której ta ekranizacja samurajskiego komiksu miała powstać, nie ma praw do książki.

Zdjęcia na temat: rachel weisz aronofsky
Wideo na temat: rachel weisz aronofsky
 • Dom snów

  Podobno wszystkie domy skrywają mroczne tajemnice. Niektórzy nie cofną się nawet przed zbrodnią, by wymazać po nich ślad… Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton (Daniel Craig) wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowniczym domu w Nowej Anglii. Gdy wraz z żoną Libby (nagrodzona Oscarem za rolę w "Wiernym ogrodniku" Rachel Weisz) oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią...

 • Agora

  Aleksandria, 391 rok, rozwija się chrześcijaństwo. Davus jest niewolnikiem zakochanym w swej pięknej pani - adeptce filozofii i astrologii z - Hypatii (Rachel Weisz). Podczas gdy Hypatia ze wszystkich sił stara się uratować od zapomnienia wiedzę i mądrość starożytnego świata przed fundamentalizmem religijnym, Davus jest rozdarty pomiędzy miłością do a pragnieniem wolności, którą mogłoby mu zapewnić przejście na chrześcijaństwo.

 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...