• Informacje na temat:

  rachel wykonana

Artykuły na temat: rachel wykonana
 • "Westworld": Gwiazda serialu ujawniła krwawe zdjęcia z planu!

  Zbliża się finał trzeciego sezonu serialu "Westworld" emitowanego przez HBO. Z tej okazji Evan Rachel Wood podzieliła się z fanami fotografiami, które odsłaniają kulisy tej popularnej produkcji.

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Awaria

  W liceum im. McKinleya dochodzi do awarii zasilania. Korzystając z okazji, Will i Finn angażują członków New Direction wykonania numerów akustycznych. Tymczasem Isabelle Wright prosi Kurta, by pomógł przy organizacji imprezy charytatywnej wspólnie z Rachel i Santaną.

 • Eths z nową wokalistką

  Nową wokalistką francuskiej grupy Eths została Rachel Aspe.

 • Aktorka "Czystej krwi" wyszła za mąż!

  Evan Rachel Wood, czyli Sophie-Anne Leclerq z "Czystej krwi", poślubiła aktora Jamiego Bella ("Billy Elliot", "Jumper").

 • Crystal Castles w wykonaniu... dziecięcego chóru!

  Niezwykły cover utworu "Untrust Us" z repertuaru kanadyjskiego duetu Crystal Castles stał się hitem internetu!

 • Theatricality

  Pan Schuester zachęca członków Glee Clubu, by spróbowali wykonać jeden z utworów Lady Gagi, który najlepiej ich wyraża. Chłopcy są niepocieszeni. Carole oświadcza Finnowi, że wprowadza się razem z Burtem i Kurtem. Chłopak jest zły, że musi dzielić pokój. Rachel spotyka się z matką, zaś Tina przeżywa kryzys tożsamości.

 • Jennifer Aniston urodzi dziecko na planie "Przyjaciół"

  Jennifer Aniston, jedna z bohaterek popularnego serialu "Przyjaciele" , w ostatnim odcinku serii będzie miała do wykonania niełatwe aktorskie zadanie. Producenci zdecydowali bowiem, że Rachel, bohaterka grana przez Aniston, na zakończenie przebojowego filmu znajdzie się w szpitalu i urodzi dziecko. Nie ujawniono jedynie, kto będzie jego ojcem.

 • "W garniturach": Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego

  ...uroczystość gości mogliśmy zobaczyć m.in. przyjaciół Meghan z planu: Patricka J. Adamsa (ukochanego Rachel Zane granej przez Markle), Sarah Rafferty, Gabriela Machta z żoną Jacindą Barrett, a także(...) Me" Bena. E. Kinga. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy amerykańska popularna piosenka została wykonana podczas  brytyjskiego królewskiego ślubu. Po ślubie para młoda udała się na przejażdżkę...

 • Thriller prawdę ci powie

  Z jednej strony Daniel Craig, Rachel Weisz i Naomi Watts, naprzeciw - Helen Mirren, Sam Worthington i Jessica Chastain. Nadchodzący tydzień będzie w kinach należał do posiadających gwiazdorską obsadę thrillerów "Dom snów" i "Dług". Wśród ośmiu premierowych produkcji każdy powinien jednak znaleźć coś dla siebie.

Wideo na temat: rachel wykonana
 • Czas na miłość

  Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (BILL NIGHY) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat ... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny...

 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Namiętność

  Opowieść o śmiertelnej walce o władzę między dwiema kobietami w świecie międzynarodowego biznesu. Christine (Rachel McAdams) ma w sobie naturalną elegancję i posiada zdolność łatwego wchodzenia w relacje z tymi, którzy mają pieniądze i władzę. Jej protegowana, niewinna, urocza, łatwo wykorzystywana Isabelle (Noomi Rapace) ma głowę pełną ciekawych idei, które szefowa bez skrupułów kradnie. Christine odkrywa w sobie przyjemność sprawowania kontroli nad młodszą kobietą i wprowadza ją coraz...