• Informacje na temat:

  rachelle

Artykuły na temat: rachelle
 • Netflix: Trzeci sezon serialu "Pod kopułą" jest już dostępny

  .... W serialu wystąpili m.in. Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Britt Robertson, Dean Norris.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Amanda Cerny: Od Playmate do gwiazdy seriali

  Amanda Rachelle Cerny urodziła się w Pittsburghu w Pensylwanii i uczęszczała na Florida State University. Zdobyła ponad 35 milionów fanów w serwisie YouTube oraz w portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Jej konto na Instagramie jest w czołowej piątce najchętniej obserwowanych na świecie! Amanda parała się modelingiem, była guru fitness czy filantropką. Jej kariera aktorska...

 • Trzy żony Paula Giamattiego

  Rosamund Pike, Minnie Driver i Rachelle Lefevre zagrają trzy żony Paula Giamattiego w filmie "Barney's Version", adaptacji powieści Mordecaia Richlera w reż. Richarda Lewisa.

 • "Dowód niewinności": Nowy serial prawniczy na antenie Fox

  ..."Dowód niewinności" przedstawia historię Madeline Scott (Rachelle Lefevre), głodnej sprawiedliwości prawniczki prowadzącej kancelarię prawniczą, która zajmuje się sprawami osób niesłusznie skazanych. Nie ma osoby lepiej od niej rozumiejącej, jakie uczucia towarzyszą zwolnieniu niewinnej osoby. W wieku osiemnastu lat Madeline oraz jej brat Levi (Riley Smith) zostali niesłusznie oskarżeni...

 • Znana aktorka w "Zmierzchu 3"

  Filmowa Bella Swan, bohaterka sagi "Zmierzch", powinna mieć się na baczności. W trzeciej części serii zmieni się twarz jej głównego wroga.

 • "Under the Dome": Trzeci sezon będzie ostatnim

  ...sobie z zagrożeniem samodzielnie, bez żadnej pomocy z zewnątrz. W serialu wystąpili m.in. Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Britt Robertson, Dean Norris. Seria CBS to druga adaptacja twórczości...

 • Zagra w kolejnym "Zmierzchu"!

  Jedną z głównych ról w filmie "Zmierzch: Zaćmienie" zagra nieznany australijski aktor Xavier Samuel. Będzie to trzecia części trylogii Stephenie Meyer, której premiera zapowiadana jest na 30 czerwca 2010 roku.

 • Nowy serial Rhimes

  ...w miłość dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson). Ponadto zagrają Caroline Dhavernas, Rachelle Lefevre oraz Zach Gilford. Serial ma mieć trzynaście odcinków.

 • Hołd dla Journey w styczniu

  Na 15 stycznia wyznaczono datę premiery płyty "A Tribute To Journey", która jest hołdem dla dokonań słynnej amerykańskiej grupy, wyrażonym przez kilkunastu muzyków rockowych. W Stanach Zjednoczonych tej wyjątkowej składanki będzie można szukać w sklepach począwszy od 15 stycznia. Wydawcą jest Cleopatra Records.

Zdjęcia na temat: rachelle
Wideo na temat: rachelle
 • Sarila

  Scenariusz oparto na prastarych indiańskich legendach. W oryginalnej wersji dubbingowej filmu, którego pełna przygód i humoru fabuła stanowi gwarancję doskonałej zabawy dla dużych i małych widzów, głosów użyczyli m.in. zdobywca Oscara Christopher Plummer, laureatka Złotego Globu Genevieve Bujold, gwiazda "Zmierzchu" Rachelle Lefevre oraz znany z "Beverly Hills 90210" Dustin Milligan. Tytułową piosenkę do filmu zaśpiewała kanadyjska gwiazda muzyki pop, zdobywczyni Nagrody Juno Elisapie Isaac....