• Informacje na temat:

  raczkowski rysownik

Artykuły na temat: raczkowski rysownik
 • Marek Raczkowski (56 l.), znany artysta i rysownik, bardzo osobliwie wspomina swoją wizytę w show Kuby Wojewódzkiego - był wtedy pod wpływem kokainy.

 • "Kuba Wojewódzki" ukarany

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że ukarze TVN za program Kuby Wojewódzkiego z udziałem rysownika Marka Raczkowskiego, w którym w polską flagę wtykano w psie odchody.

 • Marek Raczkowski: Wciągam kokainę, palę marihuanę jak wiele osobistości

  Znany rysownik Marek Raczkowski (54 l.) nie ukrywa, że ma słabość do narkotyków. Których?

 • Rekord Kuby Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki łamie kolejne tabu. Tym razem w wysokości kary. Pół miliona złotych ma zapłacić TVN za wyemitowanie odcinka Kuby, w którym wtykano flagę w psie odchody. To połowa sumy, jaką płaci stacja za korzystanie ze swojej częstotliwości.

 • Marek Raczkowski szczerze o swoim nałogu: Wciągnąłem nosem dom z ogródkiem

  Marek Raczkowski (56 l.) to jeden z najwybitniejszych polskich rysowników satyrycznych. Jego prace, które w zabawny sposób komentują absurdy otaczającej nas rzeczywistości, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Niestety, jest też mroczna strona tej historii. Marek Raczkowski od wielu lat był uzależniony od narkotyków. Jak sam przyznaje, "wciągnął nosem dom z ogródkiem". Jednak w pewnym...

 • LPR donosi na Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki może mieć kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bowiem działacz Ligi Polskich Rodzin i były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski złożył w warszawskiej prokuratorze doniesienie, że prezenter umożliwił gościom swojego programu znieważenie polskiej flagi - pisze serwis MWMedia.

 • TVN zapłaci karę za Wojewódzkiego

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję o nałożeniu na TVN kary w wysokości 471 tysięcy zł za program Kuby Wojewódzkiego. Konkretnie za ten odcinek, z udziałem rysownika Marka Raczkowskiego, w którym polską flagę wtykano w psie odchody.

 • Łona ma wątpliwości

  Jeszcze w styczniu do sklepów trafi nowa płyta szczecińskiego rapera.

 • Wojewódzki ukarany za unikanie sądu

  ..., rysownik Marek Raczkowski i aktor Krzysztof Stelmaszczyk, na prośbę prowadzącego włożyli flagę do psich odchodów. Było to nawiązanie do rzekomej akcji zorganizowanej przez Raczkowskiego, który przyznał się kiedyś publicznie, że wraz ze znajomą wetknął 70 malutkich biało-czerwonych flag w leżące na trawnikach odchody. Potem rysownik twierdził, że nie zrobił tego - chciał jedynie poruszyć problem...

 • Łódź: Międzynarodowy Festiwal Komiksu

  Scenarzysta popularnych "Smerfów", Belg Yvan Delporte, oraz szwajcarski twórca komiksów awangardowych, Gilles Lepore, będą gośćmi 16. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu "Komiks 2005", który od piątku, 7 października, zagości w Łódzkim Domu Kultury. Festiwal uważany jest przez miłośników komiksów za jedną z ważniejszych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wideo na temat: raczkowski rysownik
 • Marek Raczkowski szczerze o swoim uzależnieniu od kokainy

  Marek Raczkowski (56 l.) jest jednym z najbardziej znanych rysowników satyrycznych w Polsce. W swojej twórczości często krytykuje otaczającą go rzeczywistość. W "Dzień Dobry TVN" rysownik opowiedział o swojej walce z nałogiem i życiu po wylewie. Czy po odwyku musi się zmuszać do pracy? Artysta zdradził również, co obecnie cieszy go w życiu najbardziej. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...

 • Marek Raczkowski otarł się o śmierć! "Zacząłem się bać"

  Marek Raczkowski (56 l.) jest jednym z najbardziej znanych rysowników satyrycznych w Polsce. W swojej twórczości często krytykuje otaczającą go rzeczywistość. W "Dzień Dobry TVN" rysownik opowiedział o swojej walce z nałogiem i życiu po wylewie. Czy po odwyku musi się zmuszać do pracy? Artysta zdradził również, co obecnie cieszy go w życiu najbardziej. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Przygody Tintina

  Laureaci Oscara® reżyser Steven Spielberg i producent Peter Jackson, dwaj z największych współczesnych wizjonerów kina, tym razem połączyli swe siły tworząc nakręconą w technice 3D opowieść, dzięki której widzowie będą mogli zagłębić się w świat głęboko skrywanych tajemnic, niebezpiecznych typów spod ciemnej gwiazdy i starożytnych zagadek, przemierzając wraz z głównymi bohaterami wiele zakątków całego globu. Oszałamiający efekt tego przedsięwzięcia to przeniesienie na ekran przygód...