• Informacje na temat:

  radcliffe zarobił

Artykuły na temat: radcliffe zarobił
 • Jak dojrzewał Daniel Radcliffe?

  Był wtedy zaledwie chłopcem. Chłopcem usadowionym na kanapie. Był 2 listopada 2001 roku, a on, Daniel Radcliffe, niewiarygodnie uprzejmy dwunastolatek o szeroko rozwartych oczach, z podnieceniem opowiadał o swojej głównej roli - roli tytułowego młodego czarodzieja w "Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym".

 • Daniel Radcliffe: Młody czarodziej dorasta

  Światło na końcu tunelu, które jeszcze do niedawna Daniel Radcliffe widział przed sobą, jest już oficjalnie za jego plecami. Zmierzając w kierunku dwuczęściowej produkcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci", Radcliffe miał świadomość, że policzone są jego dni jako kinowego wcielenia młodego czarodzieja z kart książek J.K. Rowling.

 • Radcliffe zarabia krocie w USA

  Gwiazda filmowej serii o Harrym Potterze, Daniel Radcliffe, już odnosi kolejne, filmowe sukcesy. Najnowszy film z udziałem aktora Kobieta w czerni" święci triumfy w Stanach Zjednoczonych. Do polskich kin film wejdzie już 2 marca.

 • Czy Daniel Radcliffe jest gwiazdą?

  Horror "Kobieta w czerni" to dla Daniela Radcliffe'a, odtwórcy tytułowej roli w serii filmów o Harrym Potterze, jedna z pierwszych prób zostania gwiazdą w pełnym znaczeniu tego słowa.

 • Daniel Radcliffe: Dość Pottera!

  Daniel Radcliffe ma dość Harry'ego Pottera! Aktor przyznał się, że kiedy usłyszał o planach J.K.Rowling, związanych z napisaniem kolejnej książki o słynnym czarodzieju, próbował wyperswadować to autorce.

 • Ile kosztuje Daniel Radcliffe?

  Producenci filmów o przygodach Harry'ego Pottera znaleźli sprytny sposób na upewnienie się, że odtwórca tytułowej roli - Daniel Radcliffe - będzie w stanie promować ostatni tytuł serii. "Podkupili" teatr, w którym aktor ma występować w tym czasie na Broadwayu w musicalu "How To Succeed in Business Without Really Trying".

 • Jackson zarobi ćwierć miliarda

  ...), Lady Gaga oraz aktorzy z "Harry'ego Pottera": Emma Watson i Daniel Radcliffe. W rankingu ekspertów od spraw licencji i merchandisingu z całej Europy na dalszych pozycjach uplasowali się m.in. David...

 • Harry Potter z rogami?

  Odtwórca roli Harry'ego Pottera - Daniel Radcliffe już niebawem po raz kolejny będzie miał okazję do przełamania wizerunku chłopca z blizną. Aktor otrzymał propozycję zagrania w thrillerze fantasy zatytułowanym "Horns".

 • Przez Pottera wpadł w alkoholizm

  Daniel Radcliffe, po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze, postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma z nim problem już w 2009 roku na planie części o podtytule "Książę Półkrwi".

 • "Harry Potter": Rekord w Polsce!

  Film "Harry Potter i Insygnia Śmierci - Część 2" w pierwszy weekend wyświetlania zarobił w Polsce aż 7 754 589 złotych. To więcej niż zgromadziła na swym koncie w weekend otwarcia część pierwsza finałowej produkcji.

Zdjęcia na temat: radcliffe zarobił