• Informacje na temat:

  radek liszewski jego dom

Artykuły na temat: radek liszewski jego dom
 • Radek Liszewski z zespołu Weekend nie będzie świętował srebrnych godów

  Epidemia koronawirusa uderzyła w lidera discopolowej grupy Weekend, Radka Liszewskiego, w dwójnasób. Nie tylko nie może koncertować. Wraz ze swoją żoną Dorotą musi odłożyć na nieokreśloną przyszłość przyjęcie z okazji ich srebrnych godów.

 • Ile pieniędzy ma Radek Liszewski z grupy Weekend?

  Radek Liszewski z zespołu Weekend był gościem programu "Magiel towarzyski". Twórca przeboju "Ona tańczy dla mnie" skomentował m.in. doniesienia na temat swojego majątku. "Mogę powiedzieć, że na tę(...) temu, co wydarzyło się z zespołem Weekend. Żyję sobie wygodnie" - zaznaczył. Radek Liszewski przyznał, że medialne doniesienie na temat rzekomego majątku przeraziły jego rodzinę. "Powiedziałem żonie...

 • Radek Liszewski z grupy Weekend o swoich zarobkach: To nie Hollywood

  Radek Liszewski z zespołu Weekend jest zniesmaczony ostatnimi doniesieniami prasy, która podsumowuje jego zarobki. Z wyliczeń dziennikarzy wynika, że tylko w ciągu dwóch miesięcy grupa zagrała 25 koncertów, a na konto piosenkarza wpłynęło pół miliona złotych.

 • Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Dawid Ogrodnik gra główną rolę w filmie "Discopolo", do której zdjęcia właśnie trwają. Czołowy polski aktor młodego pokolenia zdradził, że w ramach przygotowań do roli spotykał się gwiazdami disco polo, m.in. z Radkiem Liszewskim.

 • Weekend: Z kamerą w domu

  Za sprawą "Ona tańczy dla mnie" cała Polska usłyszała o Radku Liszewskim i jego grupie Weekend.

 • "Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczą Tadla i Kret?

  ...z "Super TV". Najprawdopodobniej jego partnerką będzie więc Katarzyna Vu Manh, którą mogliśmy oglądać w filmie "Kochaj i tańcz" z 2008 roku. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja między Beatą(...), obok Tadli, będą: modelka Renata Kaczoruk, architekt Martyna Kupczyk (znana z programu "Nasz nowy dom"), aktorka Wiktoria Gąsiewska (występuje w serialach "rodzinka.pl" i "Barwy szczęścia...