• Informacje na temat:

  radek majdan do wzięcia

Artykuły na temat: radek majdan do wzięcia
 • Mama Radka Majdana: Bardzo bym chciała wnuczkę!

  Jeśli Radosław Majdan (44 l.) i Małgorzata Rozenek (około 40 l.) doczekają się wspólnego dziecka, teściowa Perfekcyjnej będzie najszczęśliwsza na świecie!

 • Doda do wzięcia!

  Wydawało się, że to zapowiedzi pod publiczkę, jednak stało się - rozprawa przed sądem zakończyła małżeństwo Dody (24 l.) i Radka Majdana (36 l.).

 • Radek Majdan skradł całą uwagę internautów! Gosia będzie zazdrosna?!

  Na zamieszczanych przez Małgorzatę Rozenek-Majdan (wiek nieznany) zdjęciach w mediach społecznościowych, to ona bryluje, a Radek Majdan (45 l.) jest dla niej tylko tłem. Tym razem było jednak inaczej!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wie, że czeka ją trudny czas! Nie będzie łatwo!

  Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się, że niedługo spełni się jej oraz Radka wielkie marzenie - zostaną rodzicami. Jednak jest coś, co spędza jej sen z powiek i nie wie do końca, jak sobie z tym problemem poradzić.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokłócą się o... sławę?!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) niedawno wzięli ślub i wydaje się, że świetnie się ze sobą dogadują. Jednak w opinii jednego z tabloidów sielanka może za jakiś czas się skończyć. Wszystko przez to, że małżonkowie mają różnić się zdaniem w pewnej zasadniczej kwestii.

 • Radosław Majdan musi pracować na zachcianki Gosi! Mocne wyznanie!

  Radosław Majdan (46 l.) chyba każdego dnia cieszy się z tego, że na swojej drodze spotkał taką kobietę, jak Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji). Jednak jego życie to nie sama słodycz. Bycie z Gosią, to spore wyzwanie!

 • Majdan ostro o seksaferze

  Radek Majdan jest wściekły, że media, pisząc o zamieszanym w głośną seksaferę piłkarzu Radosławie M., publikowały jego zdjęcia.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan szczęśliwa: "Rodzina właśnie się powiększyła"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) nie mogą powiedzieć, że mają nudne życie. Niedawno wzięli udział w „Azja Express”, następnie odbył się ich ślub, a teraz cieszą się z powiększenia rodziny. Przy okazji „Perfekcyjna” złożyła zaskakującą obietnicę.

 • ...rozpisywały się, że jej wesele pochłonęło około 300 tys. zł z budżetu Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Ślub Małgorzaty Rozenek (38 l.) i Radosława Majdana (44 l.) spokojnie może konkurować(...) powiedziała sobie "tak" tego lata. Aktorzy zdecydowali się na ślub w Rzymie, jednak ich ceremonia w przeciwieństwie do ślubu Woźniaków-Staraków czy Majdanów była dość skromna. Po ślubie małżonkowie...

 • Majdan zmienia mieszkanie

  Radek Majdan za dwa miesiące wprowadzi się do swojego nowego mieszkania w centrum Warszawy. Czy zamieszka tam z polską Angeliną Jolie, Agnieszką Orzechowską?

Wideo na temat: radek majdan do wzięcia
 • Rozenek i Majdan już po ślubie?

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wzięli ślub z dala od kamer i fleszy? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...