• Informacje na temat:

  radek majdan zespół

Artykuły na temat: radek majdan zespół
 • Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Radosław Majdan potwierdza radosną nowinę

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! "Perfekcyjna pani domu" i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się dziecka, o czym przyszły tata z dumą poinformował w mediach społecznościowych. Będzie to pierwsze wspólne dziecko Gosi i Radka.

 • The Trash: Radek Majdan gitarzystą!

  Dotychczas znany jako były bramkarz i były mąż Dody Radek Majdan rozpoczyna profesjonalną karierę muzyczną. Majdan objął stanowisko gitarzysty w nowej grupie The Trash.

 • Radek Majdan będzie śpiewał?

  W 2013 roku media obiegła informacja, że Radek Majdan zamierza rozwijać swoją pasję do muzyki poprzez granie w zespole The Trash. W połowie sierpnia Majdan oznajmił, że bardzo chętnie zaśpiewałby na swoim ślubie z byłą grupą.

 • Doda i Radek: Kto to wie...

  ..."Dorotka ma dopiero 22 lata. Kiedy ja byłem w jej wieku, to dzieci w ogóle nie były mi w głowie" - mówi mąż Dody Radek Majdan, który... wybrał już imiona dla synów!

 • The Trash: Radosław Majdan zapowiada debiutancką płytę

  Kariera muzyczna byłego bramkarza reprezentacji Polski nabiera rozpędu. W 2014 roku ukazać ma się album zespołu The Trash, w którym Radosław Majdan jest gitarzystą. Obecnie trwają pracę nad debiutanckim materiałem.

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część czwarta

  Pewne rzeczy się nie kończą. Jedną z nich są gościnne występy celebrytów i aktorów w teledyskach mniej lub bardziej znanych zespołów. Tym razem w roli głównej Radek Majdan, Anna Głogowska, Maria Czubaszek i Edyta Herbuś.

 • Koniec The Trash: Przegraliśmy

  Kariera hucznie zapowiadanego zespołu The Trash z Radkiem Majdanem w roli gitarzysty zakończyła się, zanim tak naprawdę się na dobre zaczęła. "Zespół przestał grać" - mówi basista Marcin Kleiber.

 • Doda: Nie jestem w ciąży!

  Dorota "Doda" Rabczewska, niespełna 22-letnia wokalistka grupy Virgin, jest wdzięcznym tematem dla plotkarskiej prasy. Nic dziwnego, że w jednej z gazet ukazała się niedawno informacja, iż Doda, spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej mąż Radosław Majdan (34 l.), bramkarz piłkarskiej drużyny Wisły Kraków. Podczas niedawnej wizyty na naszej CZATerii, wokalistka zdecydowanie zaprzeczyła tym...

 • "Niczym się nie martwię"

  ...z zamieszania, jakie panuje wokół niej i planuje kolejne kontrowersyjne przedsięwzięcia. Chce opublikować swoje pamiętniki i wziąć udział w reality-show pokazującym jej związek z Radosławem Majdanem, bramkarzem Wisły Kraków. Doda w wywiadzie z Pawłem Kasą opowiedziała także o zmianach personalnych w Virgin, planach podboju Zachodu, teście na inteligencję i porównywaniu jej i Majdana do słynnego małżeństwa...

 • Złóż życzenia Dodzie!

  Radek Majdan, który potem został jej mężem. Związek Dody i Majdana wzbudzał wielkie zainteresowanie plotka rskich mediów, które określiły ich mianem "polskich Beckhamów". Od 2000 roku Doda śpiewała(...) płyta znajdowała się na szczycie oficjalnej listy sprzedaży. W ostatnim czasie o Dodzie jednak głośno z powodów pozamuzycznych - rozwód kończący małżeństwo z Majdanem, kontrowersyjne występy w roli...