• Informacje na temat:

  radek pazura

Artykuły na temat: radek pazura
 • Apel: Krew dla Radka Pazury!

  W piątek, 24 stycznia, doszło do tragicznego wypadku , w wyniku którego zginął Waldemar Goszcz , a ranni zostali aktor Radosław Pazura ( "Sfora - Bez litości" ) i kompozytor Filip Siejka. Pazura, który przebywa obecnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie, pilnie potrzebuje dawców, którzy mogliby oddać dla niego krew nietypowej grupy B Rh+.

 • Radosław Pazura świętuje 45. urodziny

  Radosław Pazura ("Chłopaki nie płaczą", "Operacja Samum", "Bez litości") kończy w środę, 7 maja, 45 lat. Urodziny popularnego aktora zbiegają się w czasie z 20. rocznicą ukończenia przez niego łódzkiej szkoły filmowej.

 • Radosław Pazura: Wiara czyni mnie lepszym

  Cezary, którego gra pan w "Zbrodni", jest niemiłym, apodyktycznym zazdrośnikiem. Radosław Pazura : - Na takiego wykreowano go w materiałach promocyjnych. Ja patrzę na niego inaczej. Cezary chce(...) i staję się lepszy. A Radek sprzed wypadku nie był dobry, nie modlił się, nie czuł "współpracy" z Bogiem? - No właśnie nie. Zaniedbałem to. Byłem religijny, ale moja wiara była stłamszona. Uległem...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Radosław Pazura: Mój kolega zginął, mnie udało się przeżyć

  Otwarte złamanie, migotanie przedsionków czy skutki nałogowego spożywania denaturatu. To tylko niektóre z sytuacji, z jakimi przyszło się zmierzyć ekipie ratowników w czwartym odcinku "Gwiazd w karetce". Tym razem z pomocą pacjentom pospieszył aktor - Radosław Pazura. Premiera programu już w środę 25 listopada (godz. 22.30) w telewizji TLC.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Kochają się już od 25 lat

  Celebrują każdą chwilę spędzoną razem. I z roku na rok są one dla nich coraz ważniejsze, dają im więcej szczęścia. Dorota Chotecka (48 l.) i Radosław Pazura (45 l.) są małżeństwem od 11 lat, ale(...) tylko Radek. W końcu, po wielomiesięcznej walce i kilku poważnych operacjach, aktor zaczął wracać do zdrowia. Czekały go miesiące rehabilitacji, ale z upływem czasu widział postępy, a to motywowało go...

 • The Trash: Radek Majdan gitarzystą!

  Dotychczas znany jako były bramkarz i były mąż Dody Radek Majdan rozpoczyna profesjonalną karierę muzyczną. Majdan objął stanowisko gitarzysty w nowej grupie The Trash.

 • Chotecka i Pazura: Wyjątkowa para

  Państwo Janiccy (Dorota Chotecka, Radosław Pazura) są rodzicami Maurycego (Krzysztof Czapliński), siatkarza kieleckiego Orkana. Matka dostaje informację, że chłopak został porwany, a przestępcy(...) ich oglądać także w serialu "Na Wspólnej". Przypomnijmy, że Radosław Pazura grał w nim pilota Janusza Gajewskiego, ukochanego Marty (Joanna Jabłczyńska), Dorota Chotecka zaś jego byłą żonę Sylwię...

 • Ile zarabiają znani Polacy?

  Aktor za występ zamiast 75 tysięcy złotych inkasuje już tylko 62,5 tys. zł - informuje "Super Express". Na szczęście Pazura może liczyć rekompensatę dzięki pensji swojej dziewczyny Edyty Zając, która(...) natomiast: Edyta Herbuś ( z 25 do 75 tys. zł), mistrz olimpijski Tomasz Majewski ( z 3 do 40 tys. zł), Radek Brzózka ( z 15 na 25 tys. zł) i Agnieszka Popielewicz ( z 16 na 24 tys. zł).

 • Po co grać Hamleta?

  Był taki czas, że chyba wszyscy mieliśmy po dziurki w nosie Cezarego Pazury. Na szczęście trochę przystopował i choć nawet dziś możemy mieć różne zdania co do poziomu prezentowanego przez niego humoru, to jedno nie ulega wątpliwości: Cezary Pazura zmężniał jako aktor i jako komik, co obserwować możemy w "Oficerach" oraz w "Facetach do wzięcia". O tym, dlaczego przyjemniejsze jest granie w dobrym...

Zdjęcia na temat: radek pazura
Dyskusje na temat: radek pazura