• Informacje na temat:

  radosław liszewski lat

Artykuły na temat: radosław liszewski lat
 • Radosław Liszewski: Nie planujemy nowej płyty

  ...2018 rok to dla grupy Weekend przede wszystkim koncerty, także zagraniczne. Zespół zagra m.in. dla Polonii w USA i Kanadzie. Radosław Liszewski i jego koledzy zamierzają ponadto, jak co roku, opublikować dwa nowe single, które już czekają na premierę. Na kolejny krążek Weekendu fani będą musieli jednak poczekać.

 • Radosław Liszewski: Przełamałem własne słabości

  Radosław Liszewski, który jutro weźmie udział w półfinale programu "Celebrity Splash", przyznaje, że nigdy w życiu nie skakał ze skoczni do wody, więc musiał ciężko pracować na swój sukces. Lider zespołu Weekend dementuje także informacje o tym, że udział w programie wiąże się z ryzykiem narażenia życia i zdrowia. On sam boi się jedynie momentu uderzenia o taflę wody.

 • Weekend: Radek Liszewski zdradza receptę na sukces

  Jak odnieść sukces w muzyce? Radosław Liszewski, lider zespołu Weekend zdradza swój sposób. "Praca, praca, upór i trochę szczęścia" - wylicza. Sam czekał kilka lat, zanim piosenka "Ona tańczy dla mnie" stała się superprzebojem.

 • "Disco polo - 25 lat później": Wielki jubileusz

  ...założył w 1990 roku. Później zaprosi do studia takie legendy tego nurtu, jak Shazza , Czadoman , Radosław Liszewski z zespołu Weekend czy wokalista Bayer Full , Sławomir Świerzyński . Nie zabraknie(...)Prywatnie serdeczny i spokojny człowiek. Na scenie - prawdziwy wulkan energii, którego entuzjazm udziela się publiczności. Teraz poprowadzi program rozrywkowy. "Disco Polo - 25 lat później". Uwaga...

 • Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Dawid Ogrodnik gra główną rolę w filmie "Discopolo", do której zdjęcia właśnie trwają. Czołowy polski aktor młodego pokolenia zdradził, że w ramach przygotowań do roli spotykał się gwiazdami disco polo, m.in. z Radkiem Liszewskim.

 • "Suchar" Marcina Prokopa: Liszewski i Norbi z Bobem Dylanem

  Prima Aprilis z biegiem lat i rozwoju mediów elektronicznych stał się dniem zupełnie nieśmiesznych dowcipów. W tę tendencję idealnie wpasował się prowadzący "Dzień dobry TVN" Marcin Prokop oraz jego goście.

 • Weekend odświeża swój przebój "Mój aniele"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Mój aniele 2018" grupy Weekend na czele której stoi Radosław Liszewski.

 • Gwiazdor disco polo o konfliktach w branży

  Radosław Liszewski z zespołu Weekend nie dzieli muzyki na dobrą i złą.

 • Disco polo na salonach: Akcent, Boys, Weekend i Milano na Stadionie Narodowym

  Akcent, Weekend, Boys i Milano - największe gwiazdy disco polo wystąpią na wielkim koncercie 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. "To znak, że minęła już discopolowa fobia" - twierdzi Radosław Liszewski, lider Weekendu.

 • "Zawrót głowy" Pauliny Chylewskiej

  Paulina Chylewska poprowadzi nowy program na antenie telewizji Polsat. W każdym odcinku, wraz z gośćmi i współprowadzącym Szymonem Kołeckim, będzie przyrządzać proste potrawy i rozmawiać o kuchni, biesiadowaniu i ważnych wydarzeniach z życia. Wśród zaproszonych do programu gwiazd widzowie zobaczą m.in. Stefano Terrazzino i Radosława Liszewskiego.