• Informacje na temat:

    radosław liszewski lat

Artykuły na temat: radosław liszewski lat
  • Radek Liszewski wkrótce zostanie ojcem?! Zaskakujące wyznanie gwiazdora disco-polo!

    Radosław Liszewski (39 l.) planuje powiększenie rodziny? Niewykluczone! Muzyk ma już dwóch synów, ale chciałby zostać ojcem córeczki!

  • Radosław Liszewski: Przełamałem własne słabości

    Radosław Liszewski, który jutro weźmie udział w półfinale programu "Celebrity Splash", przyznaje, że nigdy w życiu nie skakał ze skoczni do wody, więc musiał ciężko pracować na swój sukces. Lider zespołu Weekend dementuje także informacje o tym, że udział w programie wiąże się z ryzykiem narażenia życia i zdrowia. On sam boi się jedynie momentu uderzenia o taflę wody.

  • Radosław Liszewski odchudził żonę! Jak to zrobił?

    Tak zakochany nie był już od dawna. W dodatku... we własnej żonie! Po latach spędzonych na scenie i ogromnym sukcesie przeboju "Ona tańczy dla mnie" Radosław Liszewski (39 l.) kieruje się dziś zasadą: nigdzie nie ruszam się bez Dorotki! Renesans uczuć u Liszewskich zaczął się rok temu. Wtedy to pani Dorota zdecydowała się rzucić pracę w przedszkolu. Lubiła ją, jednak firma producencka męża...

  • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

    Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

  • Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

    Radosław Liszewski, autor hitu "Ona tańczy dla mnie", twierdzi, że piosenka disco polo wraca do łask. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko jednego: uznania branży muzycznej!

  • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

    Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

  • Autor hitu "Ona tańczy dla mnie" nie ma matury?

    Jakim uczniem był Radosław Liszewski (37 l.), lider Weekendu?

  • Bayer Full: Mieliśmy pod górkę

    "Wyszedłem z tego filmu zdruzgotany" - mówi o "Disco polo" Sławomir Świerzyński, wokalista i lider grupy Bayer Full.

  • „Szpital” po raz 500. na planie!

    ...planie serialu gościli także celebryci i sportowcy, m.in. Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata UFC mieszanych sztuk walki, Kinga Korta, uczestniczka programu "Żony Hollywood" oraz Radosław Liszewski(...) zadebiutowała 8-letnia Natalia Subda, podopieczna Fundacji Mam Marzenie. W ciągu trzech lat produkcji tego jednego z najpopularniejszych paradokumentów TVN zrealizowano  blisko 1000 dni zdjęciowych...

  • "Celebrity Splash": Koniec treningów

    Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.