• Informacje na temat:

  radosław liszewski ona

Artykuły na temat: radosław liszewski ona
 • Radosław Liszewski: Nie planujemy nowej płyty

  ...2018 rok to dla grupy Weekend przede wszystkim koncerty, także zagraniczne. Zespół zagra m.in. dla Polonii w USA i Kanadzie. Radosław Liszewski i jego koledzy zamierzają ponadto, jak co roku, opublikować dwa nowe single, które już czekają na premierę. Na kolejny krążek Weekendu fani będą musieli jednak poczekać.

 • Gwiazdy disco polo uziemione. Co obecnie robią Liszewski, Martyniuk i Miller?

  Zenek Martyniuk, Marcin Miller oraz Radosław Liszewski zdradzili "Super Expressowi", czym zajmują się na co dzień podczas pandemii koronawirusa.

 • Weekend: Radek Liszewski zdradza receptę na sukces

  Jak odnieść sukces w muzyce? Radosław Liszewski, lider zespołu Weekend zdradza swój sposób. "Praca, praca, upór i trochę szczęścia" - wylicza. Sam czekał kilka lat, zanim piosenka "Ona tańczy dla mnie" stała się superprzebojem.

 • Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Dawid Ogrodnik gra główną rolę w filmie "Discopolo", do której zdjęcia właśnie trwają. Czołowy polski aktor młodego pokolenia zdradził, że w ramach przygotowań do roli spotykał się gwiazdami disco polo, m.in. z Radkiem Liszewskim.

 • Radosław Liszewski: Przełamałem własne słabości

  Radosław Liszewski, który jutro weźmie udział w półfinale programu "Celebrity Splash", przyznaje, że nigdy w życiu nie skakał ze skoczni do wody, więc musiał ciężko pracować na swój sukces. Lider zespołu Weekend dementuje także informacje o tym, że udział w programie wiąże się z ryzykiem narażenia życia i zdrowia. On sam boi się jedynie momentu uderzenia o taflę wody.

 • Radek Liszewski (Weekend) chce do KSW. Mocna odpowiedź

  ..."Teraz do KSW chce każdy, ale my nie chcemy każdego w KSW" - tak na pomysł Radka Liszewskiego z discopolowej grupy Weekend odpowiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki.

 • "Suchar" Marcina Prokopa: Liszewski i Norbi z Bobem Dylanem

  Marcin Prokop i Dorota Wellman gościli w studiu "Dzień dobry TVN" Radosława Liszewskiego z discopolowej grupy Weekend i Norbiego. Panowie na antenie ogłosili wydanie wspólnej płyty będącej(...) Norbi , a Prokop kiwał ze zrozumieniem głową. Bob Dylan z Liszewskim i Norbim - czy wy też uśmialiście się do rozpuku? Prima aprilis w "Dzień dobry TVN" - zobacz: "Dzień dobry TVN" / x-news...

 • Weekend odświeża swój przebój "Mój aniele"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Mój aniele 2018" grupy Weekend na czele której stoi Radosław Liszewski.

 • Gwiazdor disco polo o konfliktach w branży

  Radosław Liszewski z zespołu Weekend nie dzieli muzyki na dobrą i złą.

 • Disco polo na salonach: Akcent, Boys, Weekend i Milano na Stadionie Narodowym

  Akcent, Weekend, Boys i Milano - największe gwiazdy disco polo wystąpią na wielkim koncercie 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. "To znak, że minęła już discopolowa fobia" - twierdzi Radosław Liszewski, lider Weekendu.

Wideo na temat: radosław liszewski ona