• Informacje na temat:

  radosław pazura dom

Artykuły na temat: radosław pazura dom
 • Radosław Pazura: Pozytywny bohater

  We wrześniu Jedynka rozpocznie emisję serialu "Wszystko przed nami". Radosław Pazura opowiada o swojej roli w tej produkcji.

 • Cezary Pazura: Kocham grać drani

  Ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. W serialu "Żmijowisko" gra faceta bez skrupułów, który wierzy, że każdego da się kupić. Prywatnie Cezary Pazura to kochający ojciec, serdeczny człowiek i bardzo ciekawy rozmówca.

 • Radosław Pazura: Mój kolega zginął, mnie udało się przeżyć

  Otwarte złamanie, migotanie przedsionków czy skutki nałogowego spożywania denaturatu. To tylko niektóre z sytuacji, z jakimi przyszło się zmierzyć ekipie ratowników w czwartym odcinku "Gwiazd w karetce". Tym razem z pomocą pacjentom pospieszył aktor - Radosław Pazura. Premiera programu już w środę 25 listopada (godz. 22.30) w telewizji TLC.

 • Jakubik pręży muskuły u boku Pazury!

  Arkadiusz Jakubik, błyskotliwy aktor znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego "Dom zły" i "Wesele" oraz serialu "13 posterunek", postanowił zaskoczyć widzów kolejny raz - tym razem usłyszymy go w komedii dla całej rodziny, francuskim hicie "Na tropie Marsupilami".

 • Trwają zdjęcia do najnowszego serialu kryminalnego Polsatu "Prawo miasta". Kiedy pojawiliśmy się na planie, kilkunastoosobowa ekipa pracowała właśnie nad nad sceną z udziałem Weroniki Książkiewicz, Ewy Kasprzyk, Pawła Wilczaka oraz Radosława Pazury.

 • Mijają cztery lata od śmierci Anny Przybylskiej

  ...zapamiętać" - powiedział Cezary Pazura po jej śmierci. Radosław Piwowarski od początku widział w Przybylskiej coś wyjątkowego. Gdy zaczynała swoją karierę, mówił, że Ania będzie gwiazdą, po jej śmierci...

 • Mijają trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej

  ..., że ta radość, ten entuzjazm udzielał się innym. Taką ją chcę zapamiętać" - powiedział Cezary Pazura po jej śmierci. Radosław Piwowarski od początku widział w Przybylskiej coś wyjątkowego. Gdy...

 • Rozrywkowa ramówka Polsatu na jesień 2016

  Programy rozrywkowe będą dominowały w jesiennej ramówce Polsatu, której szczegóły poznaliśmy w czwartek, 25 sierpnia. Zobaczymy między innymi kontynuacje takich show, jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Hell’s Kitchen", a także specjalną wersję "Top Chefa" z udziałem gwiazd.

 • Będzie walczyć o miłość

  ...musiała walczyć o ukochanego! Trudna miłość Marty (Joanna Jabłczyńska) i Janusza (Radosław Pazura) z "Na Wspólnej" powstała na zgliszczach ich poprzednich związków. Mężczyzna jest rozwodnikiem, a Marta(...) wakacyjną przerwą w "Na Wspólnej" pojawiła się była żona Janusza (Dorota Chotecka). Kochankowie przekonani, że kobieta wkrótce opuści ich dom, starali się jej ułatwić kontakt z synem i stworzyć miłą...

 • 2010: Serialowy rok kobiet!

  ...dziewczyna zostaje przeniesiona do oddziału swojej firmy w... Zakopanem. Na szczęście na jej drodze stanie pewien ratownik GOPR. W obsadzie "Szpilek..." są też m.in. Małgorzata Pieczyńska, Radosław Pazura(...) Teletygodnia 2010 "BrzydUlę", "Dom nad rozlewiskiem" i "Ranczo". Wyścig rozpocznie się już za kilka tygodni - na przełomie lutego i marca. Na niedzielne wieczory Jedynka przygotowała "Blondynkę". Serial...

Zdjęcia na temat: radosław pazura dom
Wideo na temat: radosław pazura dom