• Informacje na temat:

  radosław pazura ranny

Artykuły na temat: radosław pazura ranny
 • Dorota Chotecka-Pazura: Bez botoksu

  ...- Wiekiem nigdy się nie martwiłam i nie martwię - Dorota Chotecka-Pazura mówiła niedawno w rozmowie z "Tele Tygodniem". Kilka dni po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" aktorka świętuje 50. urodziny.

 • Apel: Krew dla Radka Pazury!

  W piątek, 24 stycznia, doszło do tragicznego wypadku , w wyniku którego zginął Waldemar Goszcz , a ranni zostali aktor Radosław Pazura ( "Sfora - Bez litości" ) i kompozytor Filip Siejka. Pazura, który przebywa obecnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie, pilnie potrzebuje dawców, którzy mogliby oddać dla niego krew nietypowej grupy B Rh+.

 • Przeżyje wypadek?

  Marta (Joanna Jabłczyńska) i Janusz (Radosław Pazura) uczestniczyli w wypadku drogowym. Są ciężko ranni! Czy przeżyją?!

 • Zginął Waldemar Goszcz!

  W wypadku samochodowym koło Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie) zginął w piątek, 24 stycznia, Waldemar Goszcz - popularny aktor i wokalista. Miał 29 lat. Wśród rannych są także aktor Radosław Pazura oraz znany muzyk i kompozytor Filip Siejka.

 • Zginął Waldemar Goszcz!

  W wypadku samochodowym koło Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie) zginął w piątek, 24 stycznia, Waldemar Goszcz - popularny aktor i wokalista. Miał 29 lat. Wśród rannych są także aktor Radosław Pazura oraz znany muzyk i kompozytor Filip Siejka.

 • Jak wygląda córka tragicznie zmarłego Waldemara Goszcza?

  Od wypadku, w którym zginął Waldemar Goszcz, minęło w tym roku siedemnaście lat. Aktor zginął 24 stycznia 2003 roku w wypadku samochodowym koło Ostródy. Miał 29 lat. W wypadku ranni zostali aktor Radosław Pazura oraz znany muzyk i kompozytor Filip Siejka. W 1993 roku za namową przyjaciół Goszcz wziął udział w konkursie Twarz Roku, który wygrał. Dzięki zwycięstwu posypały się propozycje...

 • Jutro pogrzeb Waldemara Goszcza

  ...w popularnym serial u "Adam i Ewa", osierocił siedmioletnią córkę Wiktorię. W wypadku ranni zostali także aktor Radosław Pazura ( "Sfora - Bez litości" ), brat Cezarego oraz znany muzyk i kompozytor Filip Siejka. Radosław Pazura ma złamaną kość udową i podwójne złamanie kości podudzia. Stan Filipa Siejki określany jest jako krytyczny.

 • Dorota Chotecka i Artur Barciś: Ich miodowe lata

  ...". Wypełnione głównie pracą, karierą, życie pary uległo całkowitemu przewartościowaniu w 2003 roku, gdy Radosław Pazura został ranny w wypadku samochodowym, w którym zginął aktor Waldemar Goszcz (znany z serialu(...) prywatnie są zupełnie różni od swoich serialowych bohaterów. Oboje od lat żyją w szczęśliwych związkach, stawianych za wzór w polskim show-biznesie. Dorota Chotecka (49 l.) swojego męża Radosława...

 • "Na Wspólnej": Tragiczny wypadek

  Marcie (Joanna Jabłczyńska) i Januszowi (Radosław Pazura) długo przyszło czekać na to, aż w ich związku zagości spokój i pełnia szczęścia. Ona początkowo długo nie mogła zdecydować się na zerwanie poprzedniego związku. On z kolei długo był osaczony przez byłą żonę, która głęboko wierzyła, że zdoła na nowo rozkochać w sobie przystojnego pilota. wiązek Marty i Janusza przetrwał jednak wszystkie...

Zdjęcia na temat: radosław pazura ranny