• Informacje na temat:

  radwańska aktorka

Artykuły na temat: radwańska aktorka
 • Anna Radwan: Dlaczego córka nie została aktorką?

  Od wielu lat dzieli swój czas między teatr, film i pracę wykładowcy w krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Właśnie oglądamy ją w roli hrabiny Gerdy von Krauss w filmie "Kamerdyner". Ale to w zajęciach ze studentami Anna Radwan, która uczy piosenki, rozsmakowała się ostatnio najbardziej. - To jedna z najpiękniejszych rzeczy, która mogła mi się przytrafić! - przyznaje aktorka w rozmowie...

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk.

 • Elżbieta Romanowska: Jakie są kulisy jej znajomości z Agnieszką Radwańską?

  Jedna z najlepszych tenisistek na świecie i polska aktorka. Oto, co łączy Agnieszkę Radwańską (28 l.) i Elżbietę Romanowską (34 l.)?

 • Gwiazdy w nowym serialu TVN-u

  10 grudnia telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu obyczajowego zatytułowanego "Przepis na życie". Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2011 roku. Produkcja promowana jest jako historia o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć naprawdę smakować życie i dodawać do niego nowych przypraw.

 • Małgorzata Kożuchowska (43 l.) jesienią po raz pierwszy zostanie matką. Aktorka odlicza dni do porodu i... typuje matkę chrzestną.

 • Serial z gwiazdorską obsadą

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - aż trudno uwierzyć, że to obsada serialu, a nie ambitnej fabuły.

 • .... Aktorka dopiero po jakimś czasie pochwaliła się w internecie, że wyszła za mąż. *** Ten ślub to było prawdziwe zaskoczenie! Małgorzata Bela (40 l.) i Paweł Pawlikowski (60 l.) pobrali się podczas...

 • Dorota Kolak: Ślubu nie będzie?

  Jak sama przyznaje, wyposażyła serialową Irenę w wiele swoich cech charakteru. Prywatnie jest tylko mniej niż ona skłonna do szaleństw. - Zabawy wysokiego ryzyka nie są mi bliskie - wyjaśnia Dorota Kolak.

 • Dowbor pogodzi Joasię i Maćka

  ...​Aktorka spędzi wakacje w swoim górskim domu z mamą Maćka Katarzyną Dowbor. Czy niedoszła teściowa zdoła pogodzić ją z synem?

 • Praca goni pracę

  Dominika Gwit to bardzo zajęta kobieta. Z powodzeniem łączy etat dziennikarki z pracą na planie i... studiowaniem. Zadebiutowała w głośnym filmie "Galerianki", a od trzech sezonów możemy ją oglądać również w roli Zośki w "Przepisie na życie".

Zdjęcia na temat: radwańska aktorka
Wideo na temat: radwańska aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....