• Informacje na temat:

  radwański

Artykuły na temat: radwański
 • Agnieszka Radwańska: Jakie ma plany na przyszłość?

  Chce być mamą bliźniąt, chętnie zrobi sobie operację plastyczną... Od tej strony nie znaliście Agnieszki Radwańskiej (28 l.)!

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

 • Agnieszka Radwańska jest w ciąży!

  ...o ciąży Radwańskiej. Fani tenisistki dopatrzyli się na jednym z jej sylwestrowych zdjęć zaokrąglonego brzuszka. Agnieszka dementowała skutecznie wszelkie pogłoski, chroniąc tym samym swoją prywatność(...): "Przyszedł czas na nowy etap w życiu!" Obserwatorzy Radwańskiej zalali ją falą gratulacji i pozytywnych komentarzy. Nie ukrywali również wzruszenia i szczęścia. "Wspaniała wiadomość...

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Ojciec Agnieszki Radwańskiej o jej decyzji: Cóż poradzić. Siła wyższa

  ...większej eksploatacji" - wyjaśniła. Osoby z otoczenia Radwańskiej trzymają za nią kciuki, życząc jej sukcesów w życiu osobistym. Nie jest bowiem tajemnicą, że Agnieszka chciałaby w końcu zostać matką. Jak decyzję o zakończeniu kariery przyjął jej ojciec Robert Radwański? Trener w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" podkreślił, że przez kilka dni nie mógł się pozbierać. "Czułem się podobnie pięć lat...

 • Jak mieszkają polscy sportowcy?

  MTV Polska rozpoczęła zdjęcia do czwartej serii formatu "MTV Cribs", w którym kamery stacji odwiedzają domy znanych osób.

 • Agnieszka Radwańska o narzeczonym: Ma wiele cech mojego ojca

  Robert Radwański dużą część życia poświęcił temu, by ze swych pociech uczynić zawodniczki wybitne. Nie przełożyło się to jednak na dobre relacje z córkami. Od dłuższego czasu rodzina jest w konflikcie. Przyczynę tych nieporozumień Radwański widzi w stylu życia córek. One z kolei nie pochwalają jego rozstania z matką i sposobu wychowywania. "Nigdy nie było w naszych relacjach czułości. Nie...

 • Konkurs Eurowizji dla Młodych Tancerzy

  Telewizja Polska, a konkretnie kanał TVP Kultura, została gospodarzem Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy - jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń kulturalnych w naszym kraju.

 • Agnieszka Maciejak, która od lat szyje dla panny Radwańskiej sukienki na oficjalne wyjścia. To właśnie w jej atelier, w maju paparazzi przyłapali sportsmenkę, jak przymierzała suknię ślubną. Kiedy zauważono(...) tam też tata pani Agnieszki, Robert Radwański, z którym od lat łączą ją chłodne relacje?

 • TVP zawiesza współpracę z Fibakiem

  Po publikacji, w której "Wprost" ujawniło iż Wojciech Fibak pośredniczył w poznawaniu ze sobą młodych dziewcząt i starszych, zamożnych panów, współpracę ze znanym tenisistą zawiesiła TVP. Fibak na antenie TVP komentował mecze tenisowe - informuje "Gazeta Wyborcza".

Zdjęcia na temat: radwański
Wideo na temat: radwański
 • "Demakijaż": Agnieszka Radwańska

  Gwiazdą programu "Demakijaż" tym razem była Agnieszka Radwańska. Co zdradziła w wywiadzie?

 • Urszula Radwańska ma nową pasję

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z Urszulą Radwańską, aby porozmawiać o nowej pasji tenisistki - projektowaniu torebek. - Bardzo chciałam mieć coś swojego, a modą interesowałam się zawsze - powiedziała Radwańska. - Nad projektem pracowałam ponad rok. Brakowało mi takiej torebki, która jest elegancka i praktyczna - dodała. Czy jej siostra Agnieszka Radwańska nosi jej torby? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż! Wygadała się jej koleżanka!

  Agnieszka Radwańska (27 l.) niedługo zmieni stan cywilny. Tajemnicę polskiej tenisistki zdradziła w jednym z wywiadów przyjaciółka krakowianki, Dunka polskiego pochodzenia, Caroline Wozniacki. "Jeździmy razem na wakacje i chcemy to robić nadal, ale jest problem, bo Aga wychodzi za mąż i trudno będzie robić tylko babskie wypady" - powiedziała półfinalistka US Open. Mężem Radwańskiej zostanie Dawid

Dyskusje na temat: radwański
 • Re: "Kod genetyczny": Niebezpieczny trójkąt

  Zamiast tracić czas na pisanie durnych komentarzy zrób coś dobrego - Siepomaga Patryk Radwański - zostało 7 dni i brakuje prawie 4 mln żeby uratować Mu życie. Każda pomoc ma sens i jest warta nieporównanie więcej niż milion komentarzy na Interii.