• Informacje na temat:

  radzimir dębski a krzesimir

Artykuły na temat: radzimir dębski a krzesimir
 • Radzimir Dębski: Ekstrawagancki tatuaż

  ..., dopisywał to dopiero na kolejnej sesji" - wspomina. Radzimir Dębski (ur. 1987) - muzyk, kompozytor, producent. Syn wokalistki jazzowej Anny Jurksztowicz i kompozytora Krzesimira Dębskiego. Absolwent(...)Radzimir Dębski wytatuował sobie na ramieniu nuty. W rozmowie z serwisem PAP Life zdradził tytuł kompozycji, z której pochodzą. "To 24 fuga Jana Sebastiana Bacha z pierwszego zeszytu 'Das...

 • Jimek i historia hip hopu. Świat zachwycony Radzimirem Dębskim

  Ponad 1,8 mln odtworzeń, wyrazy uznania ze strony m.in. Nicki Minaj i aktora Ashtona Kutchera - świat zachwycił się "Hip-Hop History", ponad 9-minutowym miksem hiphopowych utworów wykonanych przez NOSPR dyrygowaną przez Radzimira Dębskiego, używającego pseudonimu Jimek.

 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.

 • Polak wygrał konkurs na remiks Beyonce

  Wersja polskiego kompozytora Radzimira Dębskiego zwyciężyła w zorganizowanym przez Beyonce konkursie na remiks jej najnowszego singla "End Of Time".

 • Anna Jurksztowicz z mężem i synem na premierze nowej płyty "O miłości, ptakach i złych chłopakach"

  ...i oknami" - podkreśla Anna Jurksztowicz. Pierwszym singlem jest piosenka "Mój książę". Na premierze wokalistce towarzyszyli m.in. mąż, popularny kompozytor Krzesimir Dębski , oraz ich syn - Radzimir "Jimek" Dębski .

 • Premiera filmu z Janem Machulskim

  Muzykę do "Orkiestry..." skomponowali Krzesimir i Radzimir Dębscy. Zdjęcia do filmu realizowano latem 2007 roku w Warszawie - powiedział przed projekcją w kinie Kultura reżyser obrazu, 23-letni Cezary Albin. Pytany, jak wspomina Jana Machulskiego, dla którego była to jedna z ostatnich filmowych ról, opowiadał: "Pan Machulski miał bardzo ciepłe podejście do młodych ludzi, łatwo nawiązywał z nimi...

Wideo na temat: radzimir dębski a krzesimir
 • Marcin Prokop zachwycony Radzimirem Dębskim!

  W studio "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska wyznała, że piękny Rafał Maślak wcale jej się nie podoba i nie jest w jej typie. Prowadzący Marcin Prokop wyznał z kolei, że jego wyobraźnię rozpala syn Krzesimira Dębskiego, Radzimir. "Jakbym był kobietą, to bym z nim chodził" - oznajmił. (Dzień Dobry TVN/x-news)