• Informacje na temat:

  rafał anna wendzikowska

Artykuły na temat: rafał anna wendzikowska
 • Grażyna Torbicka gwiazdą jesiennej ramówki TVN Fabuła

  Grażyna Torbicka będzie jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN Fabuła. Obok legendy polskiej telewizji autorskie programy poprowadzą również m.in. Rafał Zawierucha, Anna Wendzikowska i Andrzej Sołtysik.

 • "Ten program zmienia życie"

  Anna Wendzikowska stwierdziła, że telefon od producentów "Tańca z gwiazdami" to jedna z propozycji, których się nie odrzuca. Teraz popularną prezenterkę i aktorkę możemy oglądać w kolejnej edycji show.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • "TzG": Kto z kim zatańczy?

  To, że Katarzyna Zielińska trenuje do "Tańca z gwiazdami" pod okiem Rafała Maseraka, wiadomo już od kilkunastu dni. Z jakimi tancerzami wystąpią natomiast pozostali uczestnicy show?

 • Jak polskie gwiazdy spędzają sylwestra?

  Polskie gwiazdy wcale nie są fanami hucznych sylwestrowych imprez. Część z nich ostatnią noc roku woli spędzić pracując lub przebywając w gronie najbliższych. Fanką sylwestra zdecydowanie nie jest Joanna Jabłczyńska.

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  ...swoją złość. Przyczyną takiego nastroju Wernera będzie Monika (Anna Wendzikowska), która zdecydowanie odrzuci jego zaloty. Dziewczyna zainteresowała się zamożnym teściem Piotra, Filarskim (Andrzej(...)Anna (Tamara Arciuch) ma dość życia w kłamstwie. Podczas spaceru z Markiem (Kacper Kuszewski) postanowi mu powiedzieć o chorobie jego narzeczonej (Dominika Kluźniak). - Dłużej nie dam rady tego...

 • Sztywniacy? Wcale nie!

  ...uczestników: Katarzyna Zielińska - Rafał Maserak, Aleksandra Kisio - Łukasz Czarnecki, Katarzyna Pakosińska - Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski - Anna Głogowska, Dariusz Kordek - Blanka(...) - Janja Lesar, Jagna Marczułajtis - Krzysztof Hulboj, Anna Wendzikowska - Michał Stukan Kazimierz Mazur - Bianka Żubrowska. "Taniec z gwiazdami" emitowany jest przez TVN od wiosny 2005 roku. Do tej...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Od początku związku z Pawłem (Rafał Mroczek) Ala (Olga Frycz) czuje ukłucie zazdrości patrząc na Madzię (Anna Mucha). I choć dwie najważniejsze kobiety w życiu Zduńskiego ogłosiły jakiś czas temu(...) zareaguje Kinga, kiedy zrozumie, że ojciec zapałał uczuciem do Moniki Ochman (Anna Wendzikowska), która wcześniej romansowała z Wernerem i flirtowała z jej Piotrkiem? JBJ...

Zdjęcia na temat: rafał anna wendzikowska