• Informacje na temat:

  rafał brzozowski - masz zawsze mnie

Artykuły na temat: rafał brzozowski - masz zawsze mnie
 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...prowadzący zamienili się miejscami - Norbi wraz z Izabellą Krzan będzie gospodarzem "Koła Fortuny", a Rafał Brzozowski śpiewająco poprowadzi program "Jaka to melodia?". Jesień to wspaniały czas(...) działa na piątek. Wierzę też bardzo w zamianę Norbiego z Rafałem Brzozowskim, bo od początku powinni się na to zdecydować: Rafał rwał się do śpiewania (...)" - mówił Kurski o największych nadziejach...

 • Hity na jesień 2014

  ...beznadziejnie w Kaszubie. Teraz nienawidzi go za to, że nawet nie raczył jej zauważyć. Takimi kobietami jak Iga gardzi, bo sama wyszła z biedy, a chciałaby o tym na zawsze zapomnieć... "Na dobre i na złe(...)Sprawdź rozkład zagranicznych premier w polskich stacjach! "O mnie się nie martw" PREMIERA 5.09 TVP 2, Piątek, godz.: 20.10 Zetknięcie dwóch światów, które łączą te same problemy. Zwykła...

 • Serialowy przewodnik

  ...narkotyki. Wezwany lekarz stwierdza, że prezenter zasłabł z powodu przedawkowania tabletek antynikotynowych. Kromer zawozi otumanionego lekami mężczyznę do mieszkania Tomasza. (10) Piotr spotyka przed(...) odcinek swojego programu. Oczom widzów ukazuje się jednak zupełnie inne nagranie, niż planował prezenter. Adam wyrzuca go z pracy. (12) Piotr zabiera Jacka na imprezę urodzinową Tomasza. Daniel...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Rafał Brzozowski szykuje debiut

  Singel "Tak blisko" to zapowiedź debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego, podopiecznego Andrzeja Piasecznego z programu "The Voice Of Poland".

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.

Dyskusje na temat: rafał brzozowski - masz zawsze mnie