• Informacje na temat:

  rafał cieszy

Artykuły na temat: rafał cieszy
 • Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Rafał Szatan opublikował zdjęcie dziecka

  Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż aktorki, Rafał Szatan opublikował wzruszające zdjęcie z noworodkiem i zdradził imię dziecka.

 • Myles Kennedy: Cieszy mnie, gdy moje nagrania pomagają ludziom

  ...r. zapowiedziany został z kolejny materiał jego formacji Alter Bridge. Tuż przed trasami koncertowymi w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie złapaliśmy Mylesa na krótką pogawędkę telefoniczną. Rafał(...) trafiałem na osoby, które mówiły mi, ile poszczególne piosenki dla nich znaczą, ponieważ przeżyli podobne rzeczy. Dotarło do mnie wtedy, że nie cieszy mnie tyle nagranie osobistej płyty, co...

 • Rafał Cieszyński zachwycony pracą z Patrykiem Vegą

  Rola agenta Marka w filmie „Pętla”, który od piątku 4 września grany jest na ekranach polskich kin, to pierwszy występ Rafała Cieszyńskiego u Patryka Vegi. Przy okazji premiery aktor zdradził nam, czy kreując swoją postać, wzorował się na słynnym agencie Tomku. Rafał Cieszyński zdradził też PAP Life, jak wygląda teatralne życie i praca aktora w dobie pandemii.

 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.

 • Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  Jego bohater, Paweł z "M jak miłość", przeżywa teraz bardzo trudne chwile i powoli stacza się na samo dno. Na szczęście prywatnie Rafał Mroczek jest szczęśliwym człowiekiem i częściej sam pomaga, niż wymaga wsparcia innych...

 • Rafał Maślak: Ten program będzie przełomem

  Rafał Maślak będzie jurorem w nowym programie "Supermodelka Plus Size", gdzie rywalizują panie noszące rozmiar 42 lub większy. Dzięki udziałowi w tym show mają nie tylko niepowtarzalną okazję na zrobienie kariery w modelingu, lecz także walkę z własnymi słabościami i kompleksami. Jego zdaniem program może zmienić postrzeganie kobiet o krągłych kształtach.

 • Rafał Maserak: Będę tańczył do upadłego

  ...najlepszy w show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Pojawi się pan w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" po raz 18. Jest Pan rekordzistą! Nie doskwiera panu rutyna? Rafał Maserak: - Taniec(...) najdłużej - najlepiej do samego końca. Jakiej rady udziela pan nowej partnerce? - Musi się świetnie bawić i czerpać przyjemność z tego, co robi. A pana taniec cały czas cieszy? - Nie...

 • Izabella Krzan: Rafał nigdy by tak do mnie nie powiedział

  Trenowała wyczynowo taniec, zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Obecnie Izabella Krzan prowadzi z Rafałem Brzozowskim "Koło fortuny". Praca sprawia jej wielką radość.

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • Rafał Zawierucha: "Trzeba robić filmy. I kochać filmy"

  ...16 sierpnia do polskich kin wejdzie "Pewnego razu... w Hollywood", dziewiąty film Quentina Tarantino, który przenosi widzów do Fabryki Snów końca lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. W rolach głównych wystąpiły największe gwiazdy filmowe, między innymi Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie. W postać reżysera Romana Polańskiego wcielił się Rafał Zawierucha. W wywiadzie dla Interii wspomina...

Zdjęcia na temat: rafał cieszy
Wideo na temat: rafał cieszy
 • Rafał Maślak też stosuje "dietę pudełkową"!

  "Dieta pudełkowa" cieszy się wśród celebrytów sporą popularnością. Rafał Maślak zdradził, że on też żywi się gotowym jedzeniem, które dostaje pod drzwi.

 • Rafał Szatan na ramówce Polsatu: Odkrywanie w sobie czegoś nowego

  "Już od dawna chodziło mi po głowie, by wystąpić w tym programie. Bardzo się cieszę, że się udało, bo to świetna zabawa" - wyznał Rafał Szatan, jeden z ośmiu uczestników nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Opowiedział też o swojej nowej roli w serialu "M jak miłość". "To postać, która dużo namiesza" - wyznała. Czy pracę załatwiła mu żona - aktorka Barbara Kurdej-Szatan? A Rafałem

 • Telekamery 2017: Rafał Cieszyński i Michał Piela z nagrodą za „Ojca Mateusza”

  Co dla aktorów oznacza zdobycie Telekamery w 2017 roku? – Cieszę się, że po 9 latach potrafimy tak zainteresować widzów fabułą, że udaje nam się zdobyć nagrodę – mówi Michał Piela. Aktorzy mówią też o tym, jak gra się charakterystyczne postacie w serialu.

Dyskusje na temat: rafał cieszy