• Informacje na temat:

  rafał cieszyński dziecka

Artykuły na temat: rafał cieszyński dziecka
 • Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński podkreśla, że o jego udziale w nowym cyklu dokumentalnym stacji TLC zaważył edukacyjny charakter programu. Gdyby był to zwykły show, a on miałby tylko przeszkadzać w pracy ratownikom, to odpowiedź byłaby odmowna. Aktor nie kryje jednak satysfakcji z tego, że zaangażował się w projekt, w którym widzowie dostaną wskazówki, jak współpracować z załogą karetki pogotowia i jak udzielać...

 • Rafał Cieszyński czterdziestolatkiem

  Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z roli policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz", w piątek, 10 czerwca, świętuje 40. urodziny. Cieszyński jest nie tylko aktorem, ale i instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA.

 • "Znaki": Barbara Wypych i Rafał Mohr w drugim sezonie serialu

  W drugim sezonie serialu AXN "Znaki" widzowie zobaczą Barbarę Wypych i Rafała Mohra. Na ekranie pojawią się obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik i Heleny Englert. Premiera drugiego sezonu serialu przewidziana jest na wiosnę.

 • Rafał Cieszyński w karetce

  Kiedy widzimy pędzącą na sygnale karetkę wiemy, że dzieje się coś poważnego. Być może właśnie w tej jednej chwili ktoś walczy o życie... Co tak naprawdę kryje się za drzwiami ambulansu? Już w środę, 11 listopada, w telewizji TLC emisja kolejnego odcinka programu "Gwiazdy w karetce", tym razem z udziałem Rafała Cieszyńskiego.

 • Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację mózgu. Rafał Cieszyński prosi o modlitwę

  Alżbeta Lenska musiała przejść operację mózgu. Niepokojące informacje na temat stanu jej zdrowia przekazał mąż, aktor Rafał Cieszyński. Rodzina prosi o modlitwę.

 • Zakochani w swoich dzieciach

  ...samych? Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz", do dziś ze wzruszeniem wspomina chwilę, gdy dowiedział się, że pierwszy raz zostanie ojcem. - Pamiętam, kiedy żona...

 • Chciałby być wzorowy

  ...- Byłem psotnym dzieckiem, więc mama straszyła mnie, że przyjdzie ten z rogami. Na wszelki wypadek postanowiłem zostać kościelnym! - żartuje Rafał Cieszyński. Oczywiście marzenia o byciu policjantem takim, jak Gibalski z "Ojca Mateusza", także miał.

 • "Gwiazdy z karetce" w TLC od 4 listopada

  Głowacki, Rafał Cieszyński i Radosław Pazura. Premiera polskiej produkcji już 4 listopada o godzinie 22.30 w telewizji TLC.

 • Schejbal: Lubię święta

  .... - Raczej biedna, zakompleksiona dziewczyna, która bardzo pragnie miłości, a jednocześnie boi się odrzucenia. Toteż buduje sobie fałszywą tożsamość, ukrywając fakt, iż jest sierotą z domu dziecka, niewykształconą i nieobytą, w nadziei, że zaimponuje swojemu wybrankowi, Adamowi (Rafał Cieszyński). Niestety, jak wiadomo, kłamstwo ma krótkie nogi. Ale wszystko się kończy dobrze. - Bo to film...

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Już we wrześniu czekają nas nagłe zwroty akcji i dramatyczne momenty. Na życiowym zakręcie znajdzie się Marta (Joanna Jabłczyńska). Pewnego dnia odwiedzi ją Paweł (Rafał Cieszyński) i wyzna: - Pobieramy się z Kają. Spodziewamy się dziecka. Wiadomość, że były ukochany związał się z Kają (Agnieszka Kawiorska) będzie prawdziwym ciosem w serce. Załamana Konarska zacznie spotykać się z nowym facetem...

Zdjęcia na temat: rafał cieszyński dziecka