• Informacje na temat:

  rafał i pawel krolikowscy

Artykuły na temat: rafał i pawel krolikowscy
 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego

  Aktor Paweł Królikowski, do niedawna prezes Związku Artystów Scen Polskich, spoczął na Powązkach Wojskowych w Warszawie. - Zawsze umiał dostrzec we wszystkim, coś szczególnego, czego inni nie zauważali, nie spodziewali się - wspominał go brat Rafał Królikowski.

 • Nie żyje Paweł Królikowski

  .... W 2017 roku w serialu "Druga szansa" po raz pierwszy pojawił się na ekranie u boku brata Rafała Królikowskiego. - Granie to jest operowanie swoją intymnością, niezwykle trudne w przypadku, gdy ktoś...

 • Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego

  ...raz pierwszy pojawił się na ekranie u boku brata Rafała Królikowskiego. - Granie to jest operowanie swoją intymnością, niezwykle trudne w przypadku, gdy ktoś cię zna od podszewki. Człowiek czuje się...

 • Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" i "Lejdis", we wtorek, 27 grudnia, kończy 50 lat. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Paweł Królikowski: Instynkt Kusego

  Królikowski otrzymał w 2007 roku nagrodę dla najlepszego aktora komediowego na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. W 2009 roku Rafał Królikowski zagrał jedną z głównych ról w reżyserskim debiucie...

 • Rafał Królikowski: Miłość zawsze procentuje

  Dla jego serialowego bohatera ważna jest... nowa marynarka. Rafał Królikowski stawia zaś na przyjaźń i dobre relacje rodzinne.

 • Królikowski, ale nie Rafał...

  Takie same nazwisko, ale jakże inna kariera filmowa. Paweł Królikowski w filmie jest aktorem drugiego planu. Ostatnio mogliśmy oglądać go w filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (grał jednego z pijaczków). Najbardziej znany jest jednak z roli w telewizyjnych serial ach "Samo Życie" i "Ranczo". Występuje także w spektaklu teatralnym "Goło i wesoło". O szybkich samochodach i dobrym jedzeniu opowiedział w rozmowie z gazetą "Dzień Dobry".

 • Antoni Królikowski o ojcu: Nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć

  ..., niedzielny obiad, a wyglądał, jak wieczór w drewnianym domku pod lasem - powiedziała córka Julia Królikowska. Brat Pawła, aktor Rafał Królikowski, mówił, że pożegnać się z nim to "chyba najtrudniejsza...

 • Rafał Królikowski: Zaskakiwać widzów i siebie

  Marzył o Hamlecie, debiutował w dramacie Andrzeja Wajdy, ale widzowie pokochali go w komediach. Rafał Królikowski właśnie wraca do postaci Michała Horwata w serialu "Hotel 52".

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

Zdjęcia na temat: rafał i pawel krolikowscy
Wideo na temat: rafał i pawel krolikowscy