• Informacje na temat:

  rafał klan

Artykuły na temat: rafał klan
 • Rafał Cieszyński czterdziestolatkiem

  Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z roli policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz", w piątek, 10 czerwca, świętuje 40. urodziny. Cieszyński jest nie tylko aktorem, ale i instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA.

 • "Klan": Zakochane siostry

  W "Klanie" na wiosnę wybuchną uczucia. Strzała amora ugodzi Olę (Kaja Paschalska) i Agnieszkę (Paulina Holtz) Lubicz. Czy panie dadzą się ponieść namiętności?

 • "Taniec z Gwiazdami": Trening Agnieszki Kaczorowskiej i Rafała Maślaka

  Już 5 września o godz. 20 Polsat wyemituje pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w nowej odsłonie z nową plejadą gwiazd. Jedną z par jest chyba najładniejszy duet tej edycji: tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska oraz Mister Polski 2014 Rafał Maślak.

 • "Klan": Pierwsza Wigilia bez Ryśka

  Zdradzamy, że w 2376. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 24 grudnia) Elżbieta Chojnicka nie będzie w najlepszym nastroju. Powód? Świadomość, że na wigilijnej wieczerzy zabraknie kolejnej ważnej(...) współpracownikom doniczki z czerwoną poisencją - gwiazdą betlejemską. - Taki drobiazg, a ładnie wygląda na świątecznym stole - wyjaśni, składajac im najlepsze życzenia. Rafał (Marcin Kwaśny) zawstydzi się, że...

 • Rafał Królikowski: Miłość zawsze procentuje

  Dla jego serialowego bohatera ważna jest... nowa marynarka. Rafał Królikowski stawia zaś na przyjaźń i dobre relacje rodzinne.

 • Wigilia w "Klanie"

  Widzowie "Klanu" już po raz 17. będą mogli gościć na kolacji wigilijnej u Lubiczów. Tym razem organizacja wieczerzy przypadnie w udziale wdowcowi Pawłowi Lubiczowi (Tomasz Stockinger). - Scenarzyści(...) młode pary: Ola i Rafał (Marcin Kwaśny), Agnieszka (Paulina Holtz) i Janusz (Michał Lesień) oraz Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Konrad Darocha). Maciek (Piotr Swend) zagra na keyboardzie...

 • Z "Klanu" do "Galerii"

  Widzowie pamiętają ją jako Beatę Borecką w "Klanie". Teraz aktorkę zobaczymy w "Galerii". Nowe odcinki serialu już od 3 stycznia w Jedynce.

 • Rysiek z "Klanu" w... sutannie!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", przygotowuje się do kolejnej premiery w stołecznym Teatrze Polskim, na deskach którego występuje niemal codziennie. Tym razem wcieli się w... biskupa!

 • Agnieszka Kaczorowska o roli Bożenki w "Klanie"

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że dużo się teraz dzieje w jej życiu: wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", prowadzi internetowy kurs tańca, uczestniczy w warsztatach aktorskich, nie może więc narzekać na brak pracy. Po wakacjach nadal będzie można ją oglądać w serialu "Klan".

 • Jak Bożenka z "Klanu" zmieniła się w kociaka?

  Uwodzicielski makijaż, skąpy strój, posągowe ciało... Aż trudno rozpoznać w tej seksownej pannie skromną Bożenkę z "Klanu". Szok? Niekoniecznie. Dla wielbicieli Agnieszki Kaczorowskiej, którzy pilnie(...) Rafałem Maślakiem tworzą niebywale atrakcyjną parę (warto przypomnieć, że teoretycznie to on w programie Polsatu stoi na ważniejszej pozycji jako uczestnik, Agnieszka zaś ma jedynie pomóc mu w zwycięstwie...

Zdjęcia na temat: rafał klan
Wideo na temat: rafał klan
 • Agnieszka Kaczorowska: w „Tańcu z Gwiazdami” bylibyśmy z Rafałem Maślakiem ładną parą

  Agnieszka Kaczorowska znana widzom z roli Bożenki w serialu „Klan” jest typowana jako tancerka w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Aktorka wciąż nie potwierdza tych informacji, ale uważa, że z Rafałem Maślakiem, zdobywcą tytułu Mister Polski, stanowiliby ładny i dobrany duet.

 • Agnieszka Kaczorowska wściekła na tabloidy! Pójdzie do sądu?

  O romansie Agnieszki Kaczorowskiej z Rafałem Samborskim mówiła cała Polska. Jakiś czas temu tabloidy obiegła informacja, że 40-letni partner aktorki ma żonę i dzieci. Media obciążyły gwiazdę(...) czegokolwiek co pojawiło się w mediach, ale ostatnie sytuacje zmusiły nas do wydania sprostowania" - powiedziała aktorka w wywiadzie. Bożenka z "Klanu" zastanawia się nawet, czy nie pozwać mediów

Dyskusje na temat: rafał klan