• Informacje na temat:

  rafał kot żona

Artykuły na temat: rafał kot żona
 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  Nominowany do "Telekamer Tele Tygodnia 2008" Tomasz Kot (znany m.in. z "Testosteronu" i "Niani") w najnowszym filmie duetu Konecki - Saramonowicz "Lejdis" gra... Węgra.

 • Tomasz Kot jako Zbigniew Religa

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Bogowie", opowiadającego o Zbigniewie Relidze, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Autorem obrazu jest Łukasz Palkowski ("Rezerwat"), a w postać głównego bohatera wciela się Tomasz Kot.

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  ...10 października na ekrany kin wejdą "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, inspirująca historia prof. Zbigniewa Religi, który dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Film opowiada historię człowieka, który poświęcił całe życie, aby stać się najlepszym z lekarzy. Magdalena Czerwińska, filmowa żona profesora Religi, opowiedziała, jak przebiegała praca na planie.

 • Jan Englert jako sława kardiochirurgii

  Trwają zdjęcia do filmu "Bogowie". Jan Englert wciela się w nim w rolę ojca polskiej kardiochirurgii, prof. Wacława Sitkowskiego. Obraz opowiada o kilku latach z życia prof. Zbigniewa Religi, którego gra Tomasz Kot.

 • "Taniec z Gwiazdami": Joanna "Ruda" Lazer odpada, Magda Bereda tańczy dalej

  Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Mimo fatalnych ocen i kolejnego kompromitującego występu w programie pozostała youtuberka Magda Bereda, najlepszy taniec wieczoru zaprezentowała zaś Barbara Kurdej-Szatan.

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  ..."U nas goście mogą być tacy, jacy są naprawdę" - twierdzą gwiazdy, które podczas kwarantanny spontanicznie zaczęły robić własne programy na Instagramie. W rozmowie z PAP Life Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i Rafał Zawierucha opowiadają o fenomenie show stworzonego na czas domowej izolacji i o tym, jak rozwiną wymyślone przez nich formaty, gdy kwarantanna się skończy.

 • "Trzeba walczyć, żeby przetrwać"

  ...października 2002 roku. Album wyprodukował sam Nowak, a wraz z nim materiał nagrywali: Rafał Rogulski (gitara), Filip Guntzel (gitara basowa) i Darek Świechowski (perkusja). Lider Złych Psów, wielki...

 • Filmowe auto prof. Religi na aukcji WOŚP

  Na zwycięzcę aukcji, poza autem, czeka również wspólna przejażdżka z odtwórcą głównej roli, Tomaszem Kotem oraz wielkoformatowe zdjęcia samochodu z autografami. Pomimo sędziwego, jak na pojazd, wieku(...) wcielił się Tomasz Kot. "Takie role rzadko się zdarzają. Miałem pół roku na przygotowanie i rzetelne wdrożenie się w temat. Najciekawsza w tej postaci jest determinacja. Religa był niezwykły. Odbyłem...

 • Giflof: Duchy i ludzie

  ...teledysku - mówi nam Błażej Banaś, klawiszowiec i akordeonista Giflof. W teledysku poza muzykami zespołu wystąpili także Rafał "Tito" Kryla, finalista I edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz(...) ziemię padł cień", znana fanom z koncertów "Piosenka o wesołym życiu pozagrobowym" i "Irysy" do wiersza Juliana Tuwima w nowej aranżacji. Producentem albumu jest Krzysztof Kot (perkusista grupy). Dodajmy...

 • Zakończono zdjęcia do filmu "Bogowie"

  ...kilka razy w USA, bardzo chce, aby polska kardiochirurgia dogoniła światową. Nie wszyscy jednak popierają go w tych dążeniach" - opowiadał fabułę Rak. W rolę Zbigniewa Religi wcielił się Tomasz Kot(...) rozmów z ludźmi, którzy tworzyli klinikę w Zabrzu" - powiedział aktor, który specjalnie do roli zapuścił włosy. W filmie występują także m.in. Magdalena Czerwińska (żona Religi, Anna), Piotr Głowacki...