• Informacje na temat:

  rafał królikowski i jego brat

Artykuły na temat: rafał królikowski i jego brat
 • Rafał Królikowski wygłosił wzruszającą przemowę! Łzy same płyną

  ...5 marca odbył się pogrzeb zmarłego przed kilkoma dniami Pawła Królikowskiego (†58 l.). Podczas uroczystości przemowę wygłosili najbliżsi artysty, m.in. Rafał Królikowski (53 l.). Jego słowa chwytają za serce.

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • Rafał Królikowski nie mógł powstrzymać łez na pogrzebie brata. Dziś opiekuje się jego rodziną

  Obaj stracili bliską osobę, Antek Królikowski – tatę, a Rafał Królikowski– brata. W tym trudnym czasie wspierają się nawzajem. Miłość bliskich daje im siłę.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Druga szansa": Bracia Królikowscy razem

  Do Rafała Królikowskiego, czyli serialowego Jakuba Zeita, w nowej serii "Drugiej szansy" dołączy... brat!

 • Królikowski "wolnym strzelcem"

  Przez 15 lat Rafał Królikowski był związany z warszawskim Teatrem Powszechnym. To w nim zagrał swoje najlepsze role. Widzowie pamiętają go jednak przede wszystkim z filmów Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego: "Pół serio", "Ciało" i "Lejdis". W ostatnim czasie zagrał też jedną z głównych ról w serial u "Teraz albo nigdy!".

 • Paweł Królikowski nie żyje. Żegna go syn Antek Królikowski i gwiazdy

  Wszyscy są wstrząśnięci śmiercią Pawła Królikowskiego (†58 l.). Jedną z pierwszych osób, która postanowiła publicznie pożegnać aktora, był jego syn, Antek Królikowski, a także dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska.

 • Nowa twarz Królikowskiego

  Paweł Królikowski wciąż niezmiennie podbija serca widzów rolą Kusego w "Ranczu", a tymczasem jego brat Rafał tuż po zakończeniu zdjęć do "Teraz albo nigdy" rozpoczął prace nad nowym seriale m Polsatu "Hotel 52".

 • "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" czy "Lejdis", 27 grudnia świętuje jubileusz 50. urodzin. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

Dyskusje na temat: rafał królikowski i jego brat
 • Re: "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Może się wydaje temu panu, że jest przystojniejszy od swojego brata? Ale on jest tylko szczuplejszy i to wszystko co można o nim niby lepszego powiedzieć. Jego brat bije go o głowę w każdej dziedzinie aktorstwa. Pan Paweł jest wyjątkowo dobrym aktorem, super człowiekiem! Dużo starszy czyli Rafał powinien uczyć się od młodszego, wspaniałego Pawła! A i tak mu nie dorówna bo nie ma tego czegoś co ma

 • Re: "O mnie się nie martw": Na wieki wieków amant

  Rafał Królikowski i jego brat to porządni faceci ciągle z tymi samymi żonami trochę gorzej z młodym Królikowskim taki troszkę " rozrywkowy" chłopak.