• Informacje na temat:

  rafał królikowski ranczo

Artykuły na temat: rafał królikowski ranczo
 • Paweł Królikowski nie żyje. Żegna go syn Antek Królikowski i gwiazdy

  Wszyscy są wstrząśnięci śmiercią Pawła Królikowskiego (†58 l.). Jedną z pierwszych osób, która postanowiła publicznie pożegnać aktora, był jego syn, Antek Królikowski, a także dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska.

 • Rafał Królikowski: Zaskakiwać widzów i siebie

  Marzył o Hamlecie, debiutował w dramacie Andrzeja Wajdy, ale widzowie pokochali go w komediach. Rafał Królikowski właśnie wraca do postaci Michała Horwata w serialu "Hotel 52".

 • Rafał Królikowski: Co jakiś czas w głowie każdego aktora pojawiają się myśli, aby to rzucić

  Aktor przyznaje, że grany przez niego w "Drugiej szansie" Jakub Zeit to postać wyrazista i niezwykle charyzmatyczna, która nie boi się ryzyka, jakie niosą ze sobą zmiany. Rafał Królikowski podkreśla, że prywatnie nie ma odwagi na drastyczne zmiany w swoim życiu, chociaż nie raz pojawiała się pokusa, by zmienić zawód i zacząć wszystko od nowa.

 • Królikowski, ale nie Rafał...

  Takie same nazwisko, ale jakże inna kariera filmowa. Paweł Królikowski w filmie jest aktorem drugiego planu. Ostatnio mogliśmy oglądać go w filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (grał jednego z pijaczków). Najbardziej znany jest jednak z roli w telewizyjnych serial ach "Samo Życie" i "Ranczo". Występuje także w spektaklu teatralnym "Goło i wesoło". O szybkich samochodach

 • Paweł Królikowski objął funkcję prezesa. Małgorzata Ostrowska-Królikowska drży o jego zdrowie

  Tego dnia mieszkańcy Skolimowa od rana byli podekscytowani. Lubią, kiedy w ich Domu Artysty Weterana coś się dzieje. Ale tym razem czekali na gości szczególnych. Byli wzruszeni, że Paweł Królikowski (57 l.), nowy prezes ZASP, rozpoczął swoje urzędowanie właśnie od wizyty u nich. To znak, że sprawy starszych, często schorowanych kolegów po fachu są mu szczególnie bliskie i że zawsze będą mogli...

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

 • "Druga szansa": Bracia Królikowscy razem w serialu!

  W trzecim sezonie "Drugiej szansy" do obsady serialu dołączy plejada gwiazd. Wśród nich Paweł Królikowski i Radosław Pazura.

 • Nowa twarz Królikowskiego

  Paweł Królikowski wciąż niezmiennie podbija serca widzów rolą Kusego w "Ranczu", a tymczasem jego brat Rafał tuż po zakończeniu zdjęć do "Teraz albo nigdy" rozpoczął prace nad nowym seriale m Polsatu "Hotel 52".

 • Antek Królikowski został... komikiem!

  Antoni Królikowski, czyli Marcin Polak z "Ja to mam szczęście!", dołączył do grona aktorów, których oglądać będzie można tej jesieni w nowym show TVP 2 "I kto to mówi?". Antoni został tym samym... parodystą i komikiem!

 • Królikowski "wolnym strzelcem"

  Przez 15 lat Rafał Królikowski był związany z warszawskim Teatrem Powszechnym. To w nim zagrał swoje najlepsze role. Widzowie pamiętają go jednak przede wszystkim z filmów Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego: "Pół serio", "Ciało" i "Lejdis". W ostatnim czasie zagrał też jedną z głównych ról w serial u "Teraz albo nigdy!".

Zdjęcia na temat: rafał królikowski ranczo
Wideo na temat: rafał królikowski ranczo
Dyskusje na temat: rafał królikowski ranczo
 • Re: "Ranczo": Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Podejrzewają najgorsze!

  Szpital na Lutyckiej w Poznaniu, dno i wodorosty nawet nie potrafią zdiagnozować prostej i widocznej jak drut choroby, w przychodniach to samo, tylko 5 % lekarzy coś wie, reszta to wykonywacze procedur którzy o medycynie mają takie pojęcie jak wilk o gwiazdach, porobili specjalistów od palca ,nogi, nosa, od każdej części człowieka jak rzeżnicy na rozbiorze a całościowo nikt nie potrafi spojrzeć, nawet dobrze nie potrafią ocenić informacji ze sprzętu diagnostycznego – tomografu itp. Stara...

 • Re: "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rola w Superprodukcji - dno. I tyle. Brat w Ranczo ciut lepszy, ale dlatego że ma wsparcie całej ekipy i innych wspaniałych aktorów. Profil nosa nie pomaga, jak talentów nie staje.