• Informacje na temat:

  rafał królikowski synowie

Artykuły na temat: rafał królikowski synowie
 • Rafał Królikowski: Nie wybieram dzieciom życiowej drogi

  Rafał Królikowski podkreśla, że nie zamierza wybierać swoim dzieciom drogi życiowej, natomiast wspiera je w decyzjach, które podejmują i będą podejmować w przyszłości. Starszy syn aktora, Piotr, postanowił wykorzystać swoje atuty i sprawdzić się w modelingu. Ojciec kibicuje mu z całych sił i wierzy, że dla 21-latka będzie to niezwykle ciekawe doświadczenie.

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego

  Aktor Paweł Królikowski, do niedawna prezes Związku Artystów Scen Polskich, spoczął na Powązkach Wojskowych w Warszawie. - Zawsze umiał dostrzec we wszystkim, coś szczególnego, czego inni nie zauważali, nie spodziewali się - wspominał go brat Rafał Królikowski.

 • Nie żyje Paweł Królikowski

  Paweł Królikowski zmarł nad ranem po długiej chorobie - poinformował "Super Express". Aktor miał 58 lat.

 • Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" i "Lejdis", we wtorek, 27 grudnia, kończy 50 lat. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego

  Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek, 5 marca. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.

 • Antoni Królikowski o ojcu: Nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć

  ...- Nigdy nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć - powiedział w czwartek podczas uroczystości pogrzebowych aktora Pawła Królikowskiego, jego syn Antoni Królikowski.

 • Rafał Królikowski: Zaskakiwać widzów i siebie

  Marzył o Hamlecie, debiutował w dramacie Andrzeja Wajdy, ale widzowie pokochali go w komediach. Rafał Królikowski właśnie wraca do postaci Michała Horwata w serialu "Hotel 52".

 • Paweł Królikowski: Po raz pierwszy na ekranie z bratem

  Po raz pierwszy gra w jednym serialu razem z młodszym bratem, Rafałem. Paweł Królikowski opowiada o swoich metamorfozach i o życiu w artystycznym klanie.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Kto w trzecim odcinku?

  W drużynie Antka Królikowskiego grać będą: Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski i Grzegorz Skawiński. Aktorską brać, pod wodzą Tomasza Kammela, reprezentować będą natomiast: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Cieszyński i Marek Kaliszuk. W trzecim odcinku "Kocham Cię, Polsko" rywalizować ze sobą będą nie tylko przedstawiciele innych zawodów, ale także - syn z mamą. Co okaże się...

 • "Pitbull": Nowe odcinki od dziś

  Magiera (Rafał Mohr) oraz były już policjant Metyl - Mirosław Saniewski (Krzysztof Stroiński), który zatrudnia się w agencji detektywistycznej Ostrowskiego (Piotr Pręgowski), pojawią się nowi. Już w pierwszym odcinku do oficerów kryminalnych dołącza nadkomisarz Igor Kasprzak (Paweł Królikowski), a w trzecim poznamy Monikę (Roma Gąsirowska), która zostanie przeniesiona do wydziału z policji konnej...

Zdjęcia na temat: rafał królikowski synowie