• Informacje na temat:

  rafał królikowski w m jak miłość

Artykuły na temat: rafał królikowski w m jak miłość
 • Rafał Królikowski: Miłość zawsze procentuje

  Dla jego serialowego bohatera ważna jest... nowa marynarka. Rafał Królikowski stawia zaś na przyjaźń i dobre relacje rodzinne.

 • Rafał Królikowski zastąpił Katarzynę Figurę

  Rafał Królikowski zastąpił Katarzynę Figurę w roli "głosu" Radia Gdańsk - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" i "Lejdis", we wtorek, 27 grudnia, kończy 50 lat. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Rafał Królikowski: Zaskakiwać widzów i siebie

  Marzył o Hamlecie, debiutował w dramacie Andrzeja Wajdy, ale widzowie pokochali go w komediach. Rafał Królikowski właśnie wraca do postaci Michała Horwata w serialu "Hotel 52".

 • Rafał Królikowski: Co jakiś czas w głowie każdego aktora pojawiają się myśli, aby to rzucić

  Aktor przyznaje, że grany przez niego w "Drugiej szansie" Jakub Zeit to postać wyrazista i niezwykle charyzmatyczna, która nie boi się ryzyka, jakie niosą ze sobą zmiany. Rafał Królikowski podkreśla, że prywatnie nie ma odwagi na drastyczne zmiany w swoim życiu, chociaż nie raz pojawiała się pokusa, by zmienić zawód i zacząć wszystko od nowa.

 • Królikowski: Seriali nie oglądam

  Rafał Królikowski (serial "Egzamin z życia", "Superprodukcja" ) 8 listopada był gościem CZATerii. W rozmowie z INTERIA.PL, po spotkaniu z internautami, aktor powiedział, czy są plany kontynuowania współpracy z Andrzejem Saramonowiczem i Tomaszem Koneckim, autorami przebojowych komedii "Ciało" i "Poł serio" i że choć gra w kilku serialach, nie lubi ich oglądać.

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  Po wakacyjnej przerwie - w poniedziałek, 28 sierpnia - widzowie TVP2 zobaczą premierowy, 1307. odcinek serialu. Kto pamięta, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Rafał Szatan jako Dawid Podsiadło

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment najnowszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się Rafał Szatan?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Rafał Szatan jako Bruno Mars

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment pierwszego docinka jubileuszowej, dziesiątej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcielił się Rafał Szatan?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Rafał Szatan jako Michael Bolton

  ..., Adriana Kalska i  Boogie z  Łobuzów . Ich występy oceniają zwycięzca poprzedniej odsłony -  Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosporanistka  Małgorzata Walewska oraz(...)Poniżej możecie obejrzeć cały dziewiąty odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" , w którym Rafał Szatan wcielił się w Iana Gillana z Deep Purple . Przypomnijmy, że zadaniem...

Zdjęcia na temat: rafał królikowski w m jak miłość
Dyskusje na temat: rafał królikowski w m jak miłość
 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Bardzo lubię serial "Hotel 52", bo akcje poszczególnych odcinków są bardzo ciekawe, trzymające w napięciu, no i obsada jest bardzo dobra. Są aktorzy stale grający w serialu jak Laura Samojłowicz, którą pamiętamy z serialu "M jak Miłość" i show "Jak oni śpiewają" Poza tym grają Rafał Królikowski, Magdalena Cielecka, Magdalena Stużyńska-Brauer itd. Są młodzi aktorzy, oraz aktorzy występujący