• Informacje na temat:

  rafał mroczek malzenstwo

Artykuły na temat: rafał mroczek malzenstwo
 • "M jak miłość": Małżeństwo Zduńskich się rozpadnie!

  W związku Pawła (Rafał Mroczek) i Ali (Olga Frycz) już od roku nie układa się tak, jak należy. Po sielance nie zostało już ani śladu, a różnice między małżonkami z biegiem czasu tylko się pogłębiają... Młodzi Zduńscy nie zdołali porozumieć się nawet, co do miejsca zamieszkania. Ali nie podobało się życie w Grabinie, z którą jej męża łączy nie tylko rodzinny sentyment. Właściwie nie wiadomo...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Karolina Nowakowska potwierdza rozwód po 10 miesiącach małżeństwa!

  ...-latki. Wcześniej związana ona była już m.in. z Mikołajem Krawczykiem, Rafałem Mroczkiem i Maciejem Jachowskim. Małżeństwo z mężczyzną spoza show-biznesu miało być odświeżające i dozgonne. Niestety...

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • To koniec ich małżeństwa!

  Nie da się ukryć, że za kryzys w małżeństwie Zduńskich odpowiada przede wszystkim Joanna (Agnieszka Więdłocha). Lista jej grzechów jest długa - nieustannie kłamie, ewentualnie stosuje technikę przemilczeń i uników. Odzywają się w niej geny matki - Laury (Beata Rybotycka), która rzadko ma czyste intencje. Joanna nie powie Pawłowi (Rafał Mroczek), że zwolniła się z przychodni i podjęła pracę na...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "M jak miłość": Pawła odwiedzą Gruzini...

  Przez małżeństwo z Gruzinką Katią (Joanna Jarmołowicz) Paweł (Rafał Mroczek) wpakuje się w kolejne kłopoty. To zdjęcie wiele zdradza!

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Żona Zduńskiego zostanie porwana?

  Gruziński narzeczony (Oleg Bakhrutdinov) nie da się nabrać na małżeństwo Katii (Joanna Jarmołowicz) z Pawłem (Rafał Mroczek) i zechce siłą zmusić ją do powrotu do Batumi.

 • Czy będą w końcu razem?

  - Im więcej kobiet, tym weselej - żartował w rozmowie z INTERIA.PL Rafał Mroczek. Rzeczywiście w życiu jego bohatera w ostatnim czasie zaroiło się od przedstawicielek płci pięknej. Jednak jego kolejne miłości nie przekreślają najważniejszego pytania, które zadają sobie fani serial u "M jak miłość". Czy Madzia i Paweł znów będą razem?

Zdjęcia na temat: rafał mroczek malzenstwo
Wideo na temat: rafał mroczek malzenstwo
 • "M jak miłość": Rafał Mroczek o Pawle

  - Jestem dopiero po drugim serialowym małżeństwie, więc może na razie wystarczy - mówi Rafał Mroczek pytany o ewentualny ślub z serialową Julką. Sprawdźcie, co czeka jego bohatera w nadchodzących odcinkach!