• Informacje na temat:

  rafał ogłosił

Artykuły na temat: rafał ogłosił
 • Rafał Maślak został ojcem

  Rafał Maślak ma powody do dumy! Na świat przyszedł właśnie jego pierwszy syn Maksymilian. Szczęśliwy tata radosną nowiną podzielił się w sieci, publikując wzruszający wpis.

 • Popek z Rafałem Collinsem. Posłuchaj utworu "Musisz"

  Ponad 200 tysięcy w niecały tydzień zgarnął wspólny utwór Popka wraz z Rafałem Collinsem "Musisz". W teledysku do piosenki pojawia się córka rapera.

 • Jan Borysewicz: Rafał Brzozowski zamiast Pawła Kukiza

  ...27 listopada ukaże się płyta "Borysewicz Brzozowski", duet gitarzysty Lady Pank Jana Borysewicza i wokalisty Rafała Brzozowskiego.

 • Rafał Zawierucha: "Trzeba robić filmy. I kochać filmy"

  ...16 sierpnia do polskich kin wejdzie "Pewnego razu... w Hollywood", dziewiąty film Quentina Tarantino, który przenosi widzów do Fabryki Snów końca lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. W rolach głównych wystąpiły największe gwiazdy filmowe, między innymi Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie. W postać reżysera Romana Polańskiego wcielił się Rafał Zawierucha. W wywiadzie dla Interii wspomina...

 • Zagrał Polańskiego u Tarantino. Rafał Zawierucha: "Miałem ciarki"

  ..."To jest jak z bajki. Dla mnie to jest największa rzecz. Liczę na to, że będą jeszcze większe, albo tak cudowne i równe temu, co mnie spotkało" - mówi w RMF FM Rafał Zawierucha - aktor, który zagrał Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood".

 • Rafał Maślak w "Na dobre i na złe"!

  Jeśli model, to próżny? Otóż nie! Temu stereotypowi przeczy wszystko, co robi Rafał Maślak. Wkrótce w serialu "Na dobre i na złe" zagra terapeutę, którym sam mógłby być.

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Eurowizja 2017: Wiemy, kto wystąpi w preselekcjach! Wśród kandydatów Rafał Brzozowski i Lanberry

  Telewizja Polska ogłosiła listę 10 wykonawców, którzy wystąpią w krajowych eliminacjach do Eurowizji (18 lutego). O wyjazd do Kijowa powalczą m.in. Rafał Brzozowski, Lanberry oraz Aneta Sablik.

 • Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

  Podczas finałowej gali Miss Polonia 2013, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, na scenie królować będą najładniejsze polskie dziewczyny i... Edyta Herbuś. Aktorka i tancerka zaprezentuje 20 finalistek i jako pierwsza pogratuluje korony nowej Miss wybranej przez publiczność i jurorów, wśród których zasiadać będzie m.in. inna gwiazda znana z "Klanu" - Jacek Rozenek, czyli serialowy Rafał...

 • ​Spring Break 2017: Kolejni artyści ogłoszeni

  Tegoroczna odsłona Spring Break odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Poznaniu. Podczas czwartej edycji festiwalu zobaczymy m.in. nowy projekt Justyny Święs z zespołu The Dumplings oraz Wojtka Urbańskiego odpowiedzialnego za projekt Rysy , drugą połowę The Dumplings czyli Kubę Karasia z jego DJ setem, połowę duetu Twilite czyli Rafała Bawirsza w nowym projekcie Slow Moon oraz...

Wideo na temat: rafał ogłosił
 • "M jak miłość": Finał sezonu (odcinek 1522.)

  pokrzyżować ich plany. Ala wdaje się w pubie w bójkę z Lilką. Gdy na miejscu zjawia się policja, podrzuca do jej plecaka narkotyki. Sonia i Rafał zabierają nastolatki na komisariat.

Dyskusje na temat: rafał ogłosił