• Informacje na temat:

  rafał olbrychski i agata strzępek

Artykuły na temat: rafał olbrychski i agata strzępek
 • Olbrychski traci synów

  Postanowieniem Sądu Rejonowego w Warszawie kontrolę nad wychowaniem synów Rafała Olbrychskiego, 17-letnim Kubą i 15-letnim Antkiem, będzie sprawował kurator.

 • Była żona Olbrychskiego: Byłam wielokrotnie atakowana

  Agata Strzępek , była żona Rafała Olbrychskiego , znowu wspomina swoje relacje z aktorską rodziną.

 • Rafał Olbrychski pogodził się z ojcem

  ...- Jesteśmy rodziną po przejściach, ale sytuacja unormowała się - mówi Rafał Olbrychski o relacji z ojcem. Czy słynny Daniel będzie potrafił puścić w niepamięć liczne "szczere" wywiady syna na łamach prasy kolorowej?

 • Olbrychski zachwycony rodziną partnerki

  Już od dwóch lat Rafał Olbrychski (39 l.) święta Bożego Narodzenia spędza ze swoją narzeczoną Moniką Rut, prezesem koncernu kosmetycznego.

Wideo na temat: rafał olbrychski i agata strzępek
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.