• Informacje na temat:

  rafał wilk

Artykuły na temat: rafał wilk
 • Zagrał Polańskiego u Tarantino. Rafał Zawierucha: "Miałem ciarki"

  ..."To jest jak z bajki. Dla mnie to jest największa rzecz. Liczę na to, że będą jeszcze większe, albo tak cudowne i równe temu, co mnie spotkało" - mówi w RMF FM Rafał Zawierucha - aktor, który zagrał Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood".

 • Margot Robbie: Wilczyca, łyżwiarka, psychopatka

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese, gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w niesławną łyżwiarkę, żądną władzy królową i brutalnie zamordowaną żonę Romana Polańskiego. We wchodzących...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • Margot Robbie: Piękność z Australii

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese, gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w psychopatkę z komiksu, niesławną łyżwiarkę i żądną władzy królową. Popularną aktorkę można obecnie oglądać na...

 • "Heavy metal to nie detal"

  ...- Tak naprawdę człowiek dla człowieka jest wilkiem i utopiłby go w przysłowiowej łyżce wody - nie ma złudzeń Rafał "Ozzy" Skierka, lider metalowej grupy Holy Smoke, która na naszych stronach prezentuje teledysk do utworu "Przykazanie" .

 • Piotr Kokosiński nie żyje. Były mąż Małgorzaty Walewskiej miał 50 lat

  Robert Gawliński poinformował na Facebooku o śmierci basisty i realizatora dźwięku Piotra Kokosińskiego, z którym współpracował na początku kariery Wilków.

 • Po co im "SuperSTARcie"?

  Reni Jusis, Kasia Wilk i Ramona Rey opowiadają, dlaczego zdecydowały się na rywalizowanie ze sobą w "SuperSTARciu". Gwiazdy zawalczą o tytuł najbardziej wszechstronnego artysty.

 • Wojciech Bocianowski jako niebezpieczny "Byk"

  ..."Byk" to bardzo mocna postać, a zarazem lojalna. Jest prawą ręką szefa Gangu Wilków. Taki typ od "brudnej roboty" - opowiada o swoim bohaterze w "Diablo. Wyścigu o wszystko" Wojciech Bocianowski. Aktor, który na co dzień jest trenerem osobistym, podkreśla, że nie spodziewał się, że będzie miał szansę wziąć udział w takiej produkcji.

 • Rowerem na Przystanek Woodstock: Tym razem z Norwegii

  Ponad 2000 km na rowerze chce przebyć Rafał Babiński. Na tegoroczny Przystanek Woodstock planuje tym razem przyjechać z Bergen w Norwegii.

 • ENH: Pod patronatem Godarda

  Umieszczenie w konkursie Nowe Horyzonty amerykańskiego filmu "Putty Hill" oraz włoskiego obrazu "Paszcza wilka" świadczy o cichym patronacie bohatera tegorocznego festiwalu Jean-Luka Godarda. Obydwie konkursowe propozycje są bowiem melanżem dokumentu i fikcji.

Dyskusje na temat: rafał wilk
 • Re: "Ranczo": Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Podejrzewają najgorsze!

  Szpital na Lutyckiej w Poznaniu, dno i wodorosty nawet nie potrafią zdiagnozować prostej i widocznej jak drut choroby, w przychodniach to samo, tylko 5 % lekarzy coś wie, reszta to wykonywacze procedur którzy o medycynie mają takie pojęcie jak wilk o gwiazdach, porobili specjalistów od palca ,nogi, nosa, od każdej części człowieka jak rzeżnicy na rozbiorze a całościowo nikt nie potrafi spojrzeć