• Informacje na temat:

  ralph fiennes

Artykuły na temat: ralph fiennes
 • Ralph Fiennes reżyserem

  Brytyjski aktor Ralph Fiennes wyreżyserował swój pierwszy film. Adaptacja szekspirowskiej tragedii "Koriolan" będzie miała premierę w lutym podczas festiwalu Berlinie.

 • Ralph Fiennes "uwięziony" na włoskiej wyspie

  Pantelleria jest malutką włoską wyspą leżącą nieopodal kontynentu afrykańskiego. Tam rozgrywa się akcja filmu "Nienasyceni" z Tildą Swinton i Ralphem Fiennnesem w rolach głównych. Fiennes wspomina, że czuł się tam trochę klaustrofobicznie, jak w pułapce.

 • Ralph Fiennes: Chcę Voldemorta!

  Ralph Fiennes ( "Lista Schindlera" , "Angielski pacjent" ) rozpoczął batalię o rolę diabolicznego Lorda Vordemorta w kolejnych częściach opowieści o Harrym Potterze. Brytyjski aktor potwierdził już, że potrafi wcielać się w mroczne postaci - w filmie "Czerwony smok" zagrał bestialskiego zabójcę Francisa Dolarhyde'a.

 • Ralph Fiennes o Voldemorcie

  Ralph Fiennes ( "Angielski pacjent" , "Pająk" ) opowiedział o roli złego lorda Voldemorta, w którego wcieli się w adaptacji czwartej już powieści o przygodach Harry'ego Pottera. Ekranizację książki J.K. Rowling - film "Harry Potter i Czara Ognia" , przygotował Mike Newell ("Cztery wesela i pogrzeb", "Uśmiech Mony Lisy" ).

 • Ralph Fiennes: Bond idealny

  Ralph Fiennes byłby najlepszym kolejnym odtwórcą roli Jamesa Bonda - tak uznali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez witrynę amazon.co.uk. Gwiazdor "Angielskiego pacjenta" pokonał w rywalizacji między innymi Colina Firtha ( "Dziennik Bridget Jones" ) i piosenkarza Robbiego Williamsa.

 • Hańba Ralpha Fiennesa

  Ralph Fiennes ( "Czerwony smok" , "Pokojówka na Mahattanie" ) wystąpi w filmowej adaptacji głośnej powieści "Hańba", której autorem jest John Maxwell Coetzee, laureat prestiżowej Nagrody Bookera. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się jeszcze w tym roku w Afryce Południowej.

 • Zhańbiony Ralph Fiennes

  Ralph Fiennes ( "Pająk" , "Czerwony smok" , "Pokojówka na Manhattanie" ) zagra główną rolę w filmie "Disgrace", powstającym w oparciu o powieść "Hańba" autorstwa J.M. Coetzeego, uhonorowaną prestiżową nagrodą Bookera. Nie potwierdziły się więc doniesienia sprzed prawie trzech lat, że rolą zainteresowany jest Jeremy Irons ( "Piano Bar" ).

 • Ralph Fiennes Voldemortem!

  Po kilku miesiącach spekulacji, wreszcie oficjalnie ogłoszono, kto wcieli się w mrocznego Lorda Voldemorta w filmie "Harry Potter i Czara Ognia". Walkę o pożądaną rolę wygrał Ralph Fiennes ( "Lista Schindlera" , "Czerwony smok" , "Pokojówka na Manhattanie" , "Pająk" ) i to on nękać będzie małego czarodzieja w filmowej adaptacji czwartej części poczytnego cyklu J.K. Rowling.

 • Ralph Fiennes: Daniel Craig uczynił Bonda własnym

  W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi "Metro", Ralph Fiennes wyraził uznanie dla pracy Daniela Craiga w roli agenta James Bonda.

 • Ralph Fiennes i Biała Hrabina

  Ralph Fiennes ( "Lista Schindlera" , "Pokojówka na Manhattanie" , "Pająk" ) zagra w filmie "The White Countess". Scenariusz projektu jest dziełem pisarza Kazuo Ishiguro. Za kamerą stanie James Ivory, dla którego nowy projekt będzie kolejną, po "Okruchach dnia" , ekranizacją tekstu znanego brytyjskiego powieściopisarza.

Zdjęcia na temat: ralph fiennes
Wideo na temat: ralph fiennes
 • "Ave, Cezar!"

  Nowy film braci Coen. Osadzona w latach pięćdziesiątych XX wieku satyra na Hollywood. W rolach głównych: George Clooney, Josh Brolin, Scarlett Johansson, Tilda Swinton i Ralph Fiennes.