• Informacje na temat:

  ralph fiennes aktor

Artykuły na temat: ralph fiennes aktor
 • Ralph Fiennes reżyserem

  Brytyjski aktor Ralph Fiennes wyreżyserował swój pierwszy film. Adaptacja szekspirowskiej tragedii "Koriolan" będzie miała premierę w lutym podczas festiwalu Berlinie.

 • Ralph Fiennes "uwięziony" na włoskiej wyspie

  Pantelleria jest malutką włoską wyspą leżącą nieopodal kontynentu afrykańskiego. Tam rozgrywa się akcja filmu "Nienasyceni" z Tildą Swinton i Ralphem Fiennnesem w rolach głównych. Fiennes wspomina, że czuł się tam trochę klaustrofobicznie, jak w pułapce.

 • Ralph Fiennes: Chcę Voldemorta!

  Ralph Fiennes ( "Lista Schindlera" , "Angielski pacjent" ) rozpoczął batalię o rolę diabolicznego Lorda Vordemorta w kolejnych częściach opowieści o Harrym Potterze. Brytyjski aktor potwierdził już, że potrafi wcielać się w mroczne postaci - w filmie "Czerwony smok" zagrał bestialskiego zabójcę Francisa Dolarhyde'a.

 • Ralph Fiennes o Voldemorcie

  Ralph Fiennes ( "Angielski pacjent" , "Pająk" ) opowiedział o roli złego lorda Voldemorta, w którego wcieli się w adaptacji czwartej już powieści o przygodach Harry'ego Pottera. Ekranizację książki J.K. Rowling - film "Harry Potter i Czara Ognia" , przygotował Mike Newell ("Cztery wesela i pogrzeb", "Uśmiech Mony Lisy" ).

 • Ralph Fiennes: Bond idealny

  Ralph Fiennes byłby najlepszym kolejnym odtwórcą roli Jamesa Bonda - tak uznali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez witrynę amazon.co.uk. Gwiazdor "Angielskiego pacjenta" pokonał w rywalizacji między innymi Colina Firtha ( "Dziennik Bridget Jones" ) i piosenkarza Robbiego Williamsa.

 • Ralph Fiennes: Daniel Craig uczynił Bonda własnym

  W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi "Metro", Ralph Fiennes wyraził uznanie dla pracy Daniela Craiga w roli agenta James Bonda.

 • Ralph Fiennes dołączy do "Red Dragon"

  Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, że do obsady sequela głośnej produkcji Jonathana Demme'a "Milczenie owiec" dołączyli Harvey Keitel i prawdopodobnie Jodie Foster, a już we wtorek, 27 listopada, producenci filmu ujawnili nazwisko kolejnego aktora, który pojawi się w "Red Dragon". W roli seryjnego zabójcy Francisa Dollarhyde'a wystąpi Ralph Fiennes ( "Koniec romansu" , "Angielski pacjent...

 • Fiennes wyreżyserował sztukę Szekspira

  Jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów Ralph Fiennes zabrał się za reżyserię. Już w czerwcu do polskich kin wejdzie jego debiut fabularny "Koriolan" - na podstawie dramatu Williama Szekspira.

 • Fiennes z Cronenbergiem

  Ralph Fiennes ( "Czerwony smok" ) i David Cronenberg ( "eXistenZ" ), po udanej współpracy na planie thrillera "Spider" , postanowili ponownie połączyć swe siły. Brytyjski aktor i kanadyjski reżyser przygotują wspólnie film "Painkillers". Pierwotnie w głównej roli w obrazie miał wystąpić Nicolas Cage.

 • Fiennes i Weisz najlepszymi aktoramiI

  Ralph Fiennes ( "Harry Potter i Czara Ognia" ) i Rachel Weisz ( "Constantine" ), grający w filmie "Wiernym ogrodniku" , w podsumowaniu londyńskich krytyków filmowych zostali uznani najlepszymi brytyjskimi aktorami. "Tajemnica Brokeback Mountain" Anga Lee otrzymała nagrodę London Film Critics's Circle dla najlepszego filmu 2005 roku.