• Informacje na temat:

  ramówki stacji

Artykuły na temat: ramówki stacji
 • Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  We wtorek, 25 lutego, odbyła się prezentacja wiosennej oferty programowej TVN i TVN7 oraz kanałów tematycznych, oferty Player i projektów grupy Discovery. Konferencję poprowadzili w duecie Magdalena Mołek i Piotr Kraśko, a o największych hitach i nowościach poinformował Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Programowy - Edward Miszczak. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy stacji oraz...

 • "Kod genetyczny" zostaje w ramówce TVN

  ...wiosennej nowości stacji - serialu "Motyw" , który w dalszym ciągu emitowany będzie premierowo na antenie TVN-u. Stacja planuje również dokończenie emisji celebryckiego reality-show "Ameryka Express 2" . Według nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl z ramówki TVN z końcem marca zniknąć mają jednak premierowe odcinki programów: "Kuba Wojewódzki" , "Co za tydzień", "Kuchenne rewolucje...

 • Wiosenna ramówka TVP

  Dwa nowe seriale "Za marzenia" i "Leśniczówka" oraz niezwykłe show "Big Music Quiz" ze Sławomirem w roli prowadzącego, a także nowe sezony ulubionych seriali czekają na widzów już od 26 lutego na antenach Telewizji Polskiej. W czwartek odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVP.

 • Oto wiosenna ramówka TVN

  W czwartek 24 stycznia odbyła się konferencja prasowa stacji TVN, podczas której zaprezentowano programy i seriale, jakie będą obecne na antenie stacji w okresie wiosennym 2019 roku. Co nowego? Zobaczcie!

 • TVN zaprezentował jesienną ramówkę

  ...kalendarzu" - powiedział Miszczak. Najważniejsza część ramówki to zawsze nowe programy stacji. TVN kontynuuje sukces "Diagnozy", czyli swojego najbardziej nagradzanego serialu od lat, nie tylko(...)To pierwsza ramówka stacji po połączeniu z międzynarodową grupą medialną Discovery. Widać to było również po kształcie dzisiejszego wydarzenia, którego duża część została poświęcona przybliżeniu...

 • TVP zaprezentowała jesienną ramówkę

  Premiery filmowe, dokumentalne i Teatru TV oraz nowe programy i seriale poświęcone historii Polski - to niektóre punkty zaprezentowanej w czwartek, 23 sierpnia, jesiennej ramówki TVP. Telewizja publiczna zapowiedziała również m.in. powrót na antenę "wielkiego sportu".

 • Tadeusz Drozda i jego program znikają z ramówki Superstacji

  Talk-show Tadeusza Drozdy "Drozda na weekend" został usunięty z jesiennej ramówki Superstacji. "Trafiłem do niewielkiej grupy 'żołnierzy wyklętych' Superstacji" - napisał popularny satyryk na swym profilu na Facebooku.

 • Zróżnicowana jesienna ramówka

  Jesienne ramówki telewizyjne nie wprowadzają wielu nowości, jednak repertuar będzie bogaty, pojawi się bowiem wiele sprawdzonych pozycji. Telewizja publiczna proponuje seriale i edukację, a Polsat(...) seriale: "Pierwszą miłość" i "Świat według Kiepskich" oraz "Hotel 52". Nowością tej stacji będą "Przyjaciółki" m.in. z Małgorzatą Sochą, Joanną Liszowską i Anitą Sokołowską. Co jeszcze? Terentiew...

 • Nowa ramówka na jubileusz

  ..."Siłą tej ramówki będzie Taniec z gwiazdami " - zapowiedział dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Stacja ogłosiła nową jesienną ramówkę.

 • "Więcej": Kto śpiewa w nowej reklamie ramówki TVN-u?

  Telewizja TVN opublikowała oficjalny spot, promujący jesienną ramówkę stacji. W minutowym materiale możemy usłyszeć utwór "Więcej", który stworzyła Rosalie. i Stendek.

Zdjęcia na temat: ramówki stacji
Wideo na temat: ramówki stacji
 • Gwiazdy jesiennej ramówki telewizji Polsat

  Podczas uroczystej gali, która 31 sierpnia odbyła się w warszawskiej Endorfinie, telewizja Polsat zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Gospodarzem wieczoru był Krzysztof Ibisz, a Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew zainaugurowała wieczór i zapowiedziała nowości. Autor: studencka.tv Na gali pojawiły się gwiazdy Polsatu. Zobaczcie!

 • Ramówka TVP

  W czwartek, 24 sierpnia, w gmachu przy ulicy Woronicza w Warszawie, odbyła się uroczysta konferencja, podczas której zaprezentowano jesienną ofertę programową TVP. Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel w duecie z Sylwią Dekiert. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy stacji, zarówno produkcji znanych, jak i tych najnowszych.

 • Gwiazdy na ramówce TVN

  24 stycznia stacja TVN zaprezentowała wiosenną ramówkę. Impreza jak co roku zgromadziła gwiazdy, które od lat związane są ze stacją.

Dyskusje na temat: ramówki stacji