• Informacje na temat:

  ranczo dom lucy

Artykuły na temat: ranczo dom lucy
 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • "Ranczo": Rozstania i skandale

  Zanosi się na rewolucję w Wilkowyjach. Czy Lucy je porzuci, a Kusy przestanie malować? W kim zakocha się wójt? I czy dwóch wikarych to nie za dużo na jedną plebanię?

 • "Ranczo": Wilkowyje na sportowo

  ...piecem. Wygrywał wszystkie przetargi - mówi Grzegorz Wons. - Odkąd gminą rządzi Lucy, nie ma pracy ani zleceń. Zupełnie nic. I to od dwóch lat! Dlatego organizuje mecz koszykówki, chociaż jest...

 • "Ranczo" już w kinach

  Już dziś swoją kinową premierę ma filmowa wersja popularnego serial u "Ranczo". Fani w końcu zobaczą swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Czego możemy się spodziewać po nowej produkcji?

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  .... - Z mieszkańcami Jeruzala i okolicy dobrze się już znamy, są niezwykle pomocni w wielu kwestiach, często zapraszają nas do swoich domów na pyszne jadło - mówi Piotr Pręgowski, którego bohater wpadnie(...) Kasprzykowski) i wikarego Macieja (Mateusz Rusin). - Dla Kusego nastaną ciężkie dni za sprawą dwóch kobiet. Poczuje się osaczony przez agentkę Monikę oraz Lucy, które za wszelką cenę będą chciały zmienić jego...

 • "Ranczo" i tai chi

  ...- Mój bohater sprawia, że ludzie są bardziej otwarci i dużo częściej się uśmiechają - mówi Bui Ngoc Hai Nam, który w serialu "Ranczo" gra nauczyciela tai chi.

 • Co w serialach "Strażacy" i "Ranczo"?

  Coś dla fanów seriali "Strażacy" i "Ranczo". Wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach tych popularnych produkcji. Sprawdźcie!

 • "Ranczo" jeszcze w tym roku!

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy oczekują premiery "Rancza Wilkowyje": przebój minionych sezonów telewizyjnych, który zapowiadano na początek roku 2008, trafi na duże ekrany tydzień wcześniej!

 • Kinowe "Ranczo" już w styczniu

  Produkcja kinowej odsłony największego przeboju telewizyjnego ostatnich lat - serial u "Ranczo" - skupia na sobie uwagę mediów już od dobrych kilku miesięcy. Nic dziwnego. Opowieść o Wójcie (Cezary Żak) i Plebanie (także Cezary Żak) zbierała przed ekranami telewizorów nawet siedem milionów widzów! To rozbudziło apetyty i wyobraźnię.

 • "Ranczo" już od 9 marca

  TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków serial u komediowego "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka z Iloną Ostrowską, Pawłem Królikowskim, Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych. Premierowe odcinki będzie można oglądać w Jedynce od 9 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15.