• Informacje na temat:

  ranczo ekipa

Artykuły na temat: ranczo ekipa
 • Powstanie film "Ranczo. Zemsta wiedźm"

  Dobra wiadomość dla fanów opowieści o mieszkańcach Wilkowyj. Planowany od dawna film "Ranczo. Zemsta wiedźm" może powstać jeszcze w tym roku. "Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej, pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie" - zapowiada w rozmowie z PAP Life reżyser Wojciech Adamczyk. I zdradza, że rozpoczęcie zdjęć planowane jest na czerwiec.

 • "Ranczo": Powrót wikarego

  Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu Mieszkańcy miejscowości Jeruzal w powiecie mińskim odetchnęli z ulgą, bo ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Rancza"! W ósmej transzy wiele się zadzieje, a widzowie powitają z powrotem wikarego Roberta (Bartłomiej Kasprzykowski), którego wcześniej oddelegowano do Rzymu.

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  Zakończyły się zdjęcia do czwartej serii serial u "Ranczo". Mieszkańców wsi Wilkowyje czeka sporo zmian.

 • "Ranczo": Wilkowyje na sportowo

  ...- Rzucaj! No, rzucaj! - krzyczy zdyszany Hadziuk (Bogdan Kalus) do niemrawo kozłującego piłkę Pietrka (Piotr Pręgowski). Rudowłosy gwiazdor rzuca, ale nie trafia do kosza. Cała drużyna jest zrozpaczona. - Stop, powtarzamy ujęcie, za mało ruchu panowie - przerywa scenę reżyser Wojciech Adamczyk, któremu trudno opanować uśmiech. Rozbawiona jest cała ekipa i statyści, którzy na sali gimnastycznej...

 • "Ranczo": Nowości serii piątej

  Widzowie serialu "Ranczo" doskonale pamiętają, że Lucy w wyborach pokonała wieloletniego wójta gminy Wilkowyje i zajęła jego stanowisko. Tak właśnie skończyła się czwarta seria tego lubianego przez widzów serialu.

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • Anna Iberszer: Pożegnanie z "Ranczem"

  ...wielkiego świata. Przez te lata cała ekipa się ze sobą zżyła. Dlatego w głębi ducha liczymy, że "Ranczo" jeszcze kiedyś powróci... Co sprawiło, że serial odniósł tak wielki sukces? - Poruszał problemy...

 • "Kocham Cię, Polsko!": Gwiazdy "M jak miłość" kontra "Ranczo"

  W programie ​"Kocham Cię, Polsko!" są zawsze fantastyczni goście i ciekawe konkurencje. Tym razem z serialowymi aktorami z produkcji "M jak miłość" i "Ranczo" widzów czeka mnóstwo humoru i dobrej zabawy!

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

Zdjęcia na temat: ranczo ekipa
Wideo na temat: ranczo ekipa
Dyskusje na temat: ranczo ekipa