• Informacje na temat:

  randka w ciemno anna dereszowska

Artykuły na temat: randka w ciemno anna dereszowska
 • Anna Dereszowska ma urodziny!

  Anna Dereszowska, znana z ról w filmach "Lejdis" i "Randka w ciemno" oraz serialach "Siła wyższa" i "Na dobre i na złe", obchodzi w poniedziałek, 7 stycznia, 32. urodziny.

 • Dereszowska wyznaje grzeszki

  ...się zdarzają, ale cieszę się, że pojawiły się nowe możliwości zawodowe, które z radością przyjęłam" - mówi Anna Dereszowska. Anna Dereszowska, która w 2003 roku ukończyła Akademię Teatralna w Warszawie, zagrała m.in. w takich filmach, jak: "Testosteron", "Lejdis", "Świadek koronny" i "Randka w ciemno" oraz w serialach: "Naznaczony", "Nowa" i "Klub szalonych dziewic".

 • Dereszowska: To największa nagroda

  Anna Dereszowska nominowana jest do Telekamery 2013 w kategorii aktorka. "Moim marzeniem jest satysfakcjonująca rola, w której przekracza się pewne granice. Rola, której wcześniej się nie grało" - mówi gwiazda.

 • Dereszowska: Zmierzyć się z Polańskim

  Anna Dereszowska zagrała jedną z głównych ról w komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Aktorka, znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Randka w ciemno" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", opowiada o pracy na planie.

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  ...bardzo rzadko bywa się artystą. Nie wiem, czy do tej pory mi się to udało. Tak naprawdę ten zawód to praca rzemieślnika" - wyznała niedawno. Anna Dereszowska jest absolwentką Akademii Teatralnej(...) tyle intensywne myśli, że zupełnie spychają na dalszy plan sprawy zawodowe" - tłumaczy. "Nie lubię etykietek" Anna Dereszowska wiele poświęciła by być tym, kim jest teraz. Oprócz aktorstwa, doskonale...

 • Niech się zmierzy z rolą hetery

  ..."Rzadko patrzy się na aktora na zasadzie przekory - wygląda na delikatną, niech się zmierzy z rolą hetery" - mówi Katarzyna Maciąg. "Dostaję głównie role silnych, bezwzględnych kobiet" - dodaje Anna Dereszowska. Czego tak naprawdę pragną młode aktorki, grające w nowej komedii "Randka w ciemno" ?

 • Powalczą o Katarzynę Maciąg

  Padł pierwszy klaps na planie najnowszej komedii romantycznej "Randka w ciemno" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. W filmie zagrają największe gwiazdy polskiego kina: Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Bogusław Linda, Lesław Żurek, Zbigniew Zamachowski, Danuta Stenka, Tomasz Kot i Anna Dereszowska.

 • Komedia nieprzewidywalna?

  ..."Randka w ciemno" , reż. Wojciech Wójcik, Polska 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 5 lutego 2010 roku.

 • Najgorętszy hit sezonu?

  Zakończyły się zdjęcia do komedii romantycznej "Randka w ciemno" w reżyserii Wojciecha Wójcika, według scenariusza Ilony Łepkowskiej. Film ma zadatki na najgorętszy hit sezonu!

 • Nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Anna Dereszowska to bardzo zapracowana gwiazda. Czy kariera nie wpłynie jednak na jej i tak już skomplikowany związek ze starszym o 14 lat rozwodnikiem?