• Informacje na temat:

  randy quaid zdjęcia

Artykuły na temat: randy quaid zdjęcia
 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Dziki Zachód zaludnia się

  Anne Hathaway ( "Pamiętnik księżniczki" ) i Randy Quaid ( "Frank McKlusky" ) dołączyli do obsady obrazu "Brokeback Mountain", nad którym pracuje Ang Lee ( "Hulk" ). Wcześniej kontrakty na udział w filmie podpisali Heath Ledger ( "Ned Kelly" ) i Jake Gyllenhaal ( "Balonowy chłopak" ). Komedia opowie o homoseksualnym związku dwóch współczesnych kowbojów.

 • Ang Lee: Staroświeccy geje

  Ang Lee ( "Rozważna i romantyczna" , "Hulk" ) realizuje w Kanadzie swój najnowszy film, zatytułowany "Brokeback Mountain". Zdjęcia do tego kontrowersyjnego westernu rozpoczęły się w Calgary. Producent przedsięwzięcia zapowiada, że widzowie powinni spodziewać się... nader tradycyjnej i romantycznej opowieści.

Wideo na temat: randy quaid zdjęcia
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...