• Informacje na temat:

  ranking 3

Artykuły na temat: ranking 3
 • Ranking przystojniaków

  Trzecie miejsce na liście tygodnika In Touch Weekly zdobył kolejny Anglik, Paul Bettany, znany z ról w "Pięknym umyśle" oraz "Panu i władcy: Na krańcu świata" . "Te wyraziste, marzycielskie błękitne oczy są niewiarygodne. Jego niezgrabny urok sprawia, że wydaje się być zwykłym chłopakiem z sąsiedztwa. A te ramiona... Jake jest wspaniały" - tak redakcja opisała zwycięzcę rankingu. Jake...

 • "X Factor" - ranking!

  Za nami wszystkie pięć odcinków castingowych polskiej edycji programu "X Factor". Przedstawiamy ranking 10 najciekawszych, naszym zdaniem, występów w tym etapie.

 • Pierwszy taki ranking!

  Po raz pierwszy w historii polskiego rynku fonograficznego opublikowano ranking sprzedaży detalicznej albumów w minionym roku. Na czele znalazł się zespół Feel, przed muzyką z musicalu "Mamma Mia!" i albumem "Death Magnetic" Metalliki.

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • "Mam talent" - ranking!

  Oto ranking siedmiu najlepszych wokalnych występów drugiej edycji "Mam talent": 7. Martyna Strychalska - 15-latka śpiewa bezbłędnie. Perfekcyjna dykcja, idealnie trafiała w każdy dźwięk. Za(...). To bardzo tymczasowa próba uporządkowania tego, co do tej pory oglądalismy. Już w sobotę powyższy ranking może okazać się nieaktualny. Ptaszki ćwierkają, że w kolejnym odcinku usłyszymy dziewczynę...

 • Ranking rockowych składanek

  Dwóch dziennikarzy stacji CNN ułożyło subiektywną listę najlepszych rockowych składanek z największymi przebojami danego wykonawcy. Przyjęli przy tym zasadę, że w zestawieniu nie znajdą się albumy, zawierające więcej niż jedną płytę, ani kompilacje koncertowe. O dziwo, na pierwszym miejscu nie znalazła się składanka amerykańskiej grupy, ale "Songs to Learn & Sing" popularnego w latach 80. brytyjskiego zespołu Echo & The Bunnymen.

 • Najlepsze króciutkie przeboje - ranking!

  Nietypowy ranking opublikowano w brytyjskim magazynie "NME" - zestawienie najlepszych utworów trwających mniej niż dwie minuty.

 • Najlepsze utwory Pink Floyd. Ranking!

  Czytelnicy magazynu "Rolling Stone" wybrali 10 najlepszych utworów grupy Pink Floyd. Poniżej przedstawiamy ten ranking.

 • Refreny wszech czasów. Ranking!

  Brytyjski magazyn "NME" opublikował zestawienie najbardziej chwytliwych refrenów wszech czasów. Jak to w przypadku rankingów "NME" często bywa, wygrał zespół Oasis.

 • Najgorsze piosenki lat 90. Ranking!

  Magazyn "Rolling Stone" wraz ze swoimi czytelnikami przygotował zaskakujący ranking. Wybrano 10 najgorszych singli, które ukazały się w latach 90.

Zdjęcia na temat: ranking 3
Dyskusje na temat: ranking 3