• Informacje na temat:

  ranking dziennikarzy

Artykuły na temat: ranking dziennikarzy
 • Ranking najgłupszych wypowiedzi

  Christina Aguillera wygrała ranking najgłupszych wypowiedzi gwiazd show-biznesu przygotowany przez brytyjską bulwarówkę "The Sun".

 • Ranking rockowych składanek

  Dwóch dziennikarzy stacji CNN ułożyło subiektywną listę najlepszych rockowych składanek z największymi przebojami danego wykonawcy. Przyjęli przy tym zasadę, że w zestawieniu nie znajdą się albumy, zawierające więcej niż jedną płytę, ani kompilacje koncertowe. O dziwo, na pierwszym miejscu nie znalazła się składanka amerykańskiej grupy, ale "Songs to Learn & Sing" popularnego w latach 80

 • Najlepsze albumy po 1999 roku. Ranking!

  Amerykański magazyn "Rolling Stone" opublikował ranking najlepszych albumów wydanych od 2000 roku włącznie.

 • Daft Punk: Najlepsi według brytyjskich dziennikarzy

  Niedawno informowaliśmy, jak 2001 rok podsumowały dwa najważniejsze angielskie pisma muzyczne - miesięcznik "Q" i tygodnik "New Musical Express". Ich opinie różniły się nieco, dlatego zdecydowano się stworzyć zbiorczą listę najlepszych płyt zeszłego roku, sumując rankingi kilku pism. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że zwycięzcami zostali muzycy francuskiej grupy Daft Punk.

 • Kobiece albumy wszech czasów. Lista!

  Adele wśród najwybitniejszych, ale nie na podium. Interesujący ranking magazynu "Rolling Stone".

 • Najważniejsi ludzie show biznesu

  W lutowym wydaniu miesięcznika "Sukces" po raz pierwszy w polskiej prasie zostało opublikowane zestawienie najważniejszych i najbardziej wpływowych osób zajmujących się muzycznym show biznesem. Ranking ten powstał na podstawie wypowiedzi ponad 100 uznanych osób związanych z branżą fonograficzną: szefów wytwórni płytowych, artystów, menedżerów, organizatorów koncertów, dziennikarzy muzycznych.

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Najcenniejsi w show-biznesie!

  Marek Kondrat, Robert Kubica i Lech Wałęsa - to pierwsza trójka tegorocznego rankingu najwyżej wycenianych osobowości show-biznesu w Polsce, który ukazał się w najnowszym numerze miesięcznika "Forbes". Wśród dziennikarzy listę zdominowały gwiazdy telewizji TVN.

 • ​"Boże Ciało": Będzie nominacja do Oscara?

  Duże zainteresowanie filmem ze strony członków Akademii i dziennikarzy, promocja w branżowych mediach, pozytywne recenzje oraz zdobyte w ostatnich miesiącach nagrody - to wszystko może przyczynić się do nominacji "Bożego Ciała" Jana Komasy do Oscarów. O kampanii promocyjnej filmu w USA opowiedzieli PAP producenci Aneta Hickinbotham i Leszek Bodzak.

 • Seks i przemoc. Prawdziwe kino

  Festiwal w Wenecji powoli dobiega końca, Lido zaczyna się wyludniać. Na plażach jest już więcej turystów, niż dziennikarzy szukających chwili oddechu od biura prasowego, wywiadów i sal kinowych...