• Informacje na temat:

  ranking dziesięciu

Artykuły na temat: ranking dziesięciu
 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Czego słuchali Polacy w 2015 r.? (ranking Tidala)

  Wśród dwudziestu najczęściej słuchanych albumów w serwisie Tidal znalazło się aż dziesięciu polskich wykonawców. Najniższe miejsce na podium zajął Dawid Podsiadło (ze swoją drugą solową płytą(...) z piosenką "Ain't Nobody (Loves Me Better)". W tym rankingu polscy wykonawcy pojawiają się rzadziej niż w zestawieniu albumów - poza Sarsą (2. miejsce z Naucz mnie") w czołówce znaleźli się jeszcze...

 • Szyc walczy z Karolakiem

  Który z nich zarobi 150 tysięcy złotych? Tomasz Karolak i Borys Szyc walczą o rolę prowadzącego w nowym show Polsatu "Ranking gwiazd".

 • Liszowska zajmie miejsce Szyca

  Choć "Ranking gwiazd" nie zdobył serc telewidzów, Polsat planuje kolejną edycję programu. Tym razem w roli gwiazd wystąpią znani mężczyźni.

 • Najlepszy brytyjski film, to...

  Jeden z brytyjskich branżowych portali opublikował listę najlepszych filmów, które powstały w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W rankingu bezapelacyjnie zwyciężyła najnowsza opowieść o Jamesie Bondzie, obraz "Skyfall".

 • "X Factor": Top 10 występów castingowych!

  Za nami pięć odcinków z przesłuchaniami uczestników drugiej edycji programu "X Factor". Przed nami obóz z udziałem wybrańców, a następnie tzw. domy jurorów. Kto zdążył już nas zachwycić, uwieść, oczarować? Oto nasz ranking!

 • "Pasja": Błędy przez lata

  Dociekliwi filmowi fani nie przepuszczą żadnemu obrazowi i już rozpoczęli poszukiwania wpadek filmowców we wzbudzającym emocje obrazie "Pasja" Mela Gibsona. Dotychczas doszukano się dziesięciu błędów. Jak twierdzą brytyjscy "tropiciele" w jednej ze scen na ekranie widać odbijający się w kałuży krwi... mikrofon jednego z członków ekipy.

 • Kolejne rekordy Harry'ego Pottera

  Druga filmowa opowieść o małym czarodzieju, obraz "Harry Potter i komnata tajemnic" , bije na świecie kolejne rekordy w box office'ach. W Wielkiej Brytanii film zyskał miano produkcji, której najszybciej udało się przekroczyć magiczną granicę 30 milionów funtów wpływów. Na świecie po dziesięciu dniach wyświetlania film przyniósł wpływy w wysokości ponad 128 milionów dolarów.

 • Jan A.P. Kaczmarek: Komasa ma nawet szansę na Oscara

  Film Komasy znalazł się na krótkiej liście dziesięciu kandydatów do otrzymania oscarowej nominacji w kategorii najlepszego filmu międzynarodowego - ogłosiła w połowie grudnia Amerykańska Akademia(...) bardzo dobre emocje. Wydaje mi się, że Jan Komasa ma nawet szansę na Oscara - powiedział w poniedziałek dziennikarzom w Katowicach Jan A.P. Kaczmarek. - W tych rankingach oficjalnych on jest gdzieś...

 • Spielberg najbardziej dochodowy!

  Ranking dziesięciu najbardziej dochodowych twórców świata, został wyłoniony na podstawie ankiet przeprowadzonych przez magazyn "Hollywood Reporter" wśród 800 reżyserów i zespołów twórczych z całego(...), a Spike Lee na pozycji 76 - to najwyższe miejsce uzyskane przez czarnoskórego twórcę filmowego. Oto najlepsza dziesiątka rankingu: 1) Steven Spielberg 2) James Cameron 3) George Lucas 4) Ron Howard...