• Informacje na temat:

  ranking filmów

Artykuły na temat: ranking filmów
 • Ranking najgłupszych wypowiedzi

  Christina Aguillera wygrała ranking najgłupszych wypowiedzi gwiazd show-biznesu przygotowany przez brytyjską bulwarówkę "The Sun".

 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Najbardziej kasowe filmy w historii. Ranking alternatywny

  ..."Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zarobiły w USA już prawie 813 mln dolarów, stając się tym samym najbardziej kasowym filmem w historii amerykańskiego box office'u. Wielu jednak zapomina, że dziś wartość dolara jest o wiele niższa niż pięćdziesiąt lat temu. Jeśli uwzględnimy postępującą dewaluację pieniądza i dochód ze wznowień filmów, ranking najbardziej kasowych hitów w USA będzie wyglądał...

 • Telewizja, DVD, a może VOD. Gdzie wybrać film na wieczór?

  Jesienne wieczory to czas, który zdecydowanie sprzyja oglądaniu dużej ilości filmów. Współczesna oferta dostępnych platform jest bogata i oferuje przeróżne rozwiązania. Telewizja, DVD czy VOD? Gdzie najlepiej wybrać film na wieczór? Specjalnie dla was sprawdzamy wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

 • Najlepszy brytyjski film, to...

  Jeden z brytyjskich branżowych portali opublikował listę najlepszych filmów, które powstały w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W rankingu bezapelacyjnie zwyciężyła najnowsza opowieść o Jamesie Bondzie, obraz "Skyfall".

 • Ranking upadłych gwiazd

  ...się do sądów, nie przyznawali do winy, nadszarpnęli reputację i pod znakiem zapytania postawili swoją dalszą karierę. Królową rankingu nieszczęśników uczyńmy Lindsay Lohan. Lindsay Lohan: Być jak...

 • Który film ma najwięcej błędów?

  ..."Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" wygrał kolejny ranking. Tym razem na największą ilość błędów.

 • Rockowy film wszech czasów

  Pochodzący z 1984 roku film "This Is Spinal Tap", w reżyserii Roba Reinera, został uznany za najlepszy rockowy film wszech czasów. Obraz, opowiadający historię fikcyjnego zespołu rockowego, zdobył sobie zagorzałych zwolenników już w czasie swej premiery. Ranking opublikował prestiżowy amerykański magazyn "Rolling Stone".

 • "Trzy kolory: czerwony" na drugim miejscu w zestawieniu najlepszych filmów wszech czasów

  Listę 50 najlepszych filmów wszech czasów opublikował jeden z najważniejszych portali z recenzjami filmowymi. Na drugim miejscu zestawienia znalazł się film Krzysztofa Kieślowskiego "Trzy kolory: czerwony".

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

Zdjęcia na temat: ranking filmów