• Informacje na temat:

  ranking najgorszych

Artykuły na temat: ranking najgorszych
 • Najgorsze piosenki lat 90. Ranking!

  Magazyn "Rolling Stone" wraz ze swoimi czytelnikami przygotował zaskakujący ranking. Wybrano 10 najgorszych singli, które ukazały się w latach 90.

 • Najgorsze filmy 2008 roku

  Film "The Love Guru" znalazł się na szczycie listy najgorszych produkcji mijającego roku. Ranking przygotowała gazeta "The New York Post".

 • Oto najgorsze filmy 2019 roku

  Grudzień to czas podsumowań. Oprócz zestawień najlepszych produkcji roku, w których najczęściej królują filmy "Joker" i "Parasite", popularne są też rankingi kinowych "kitów"... Swoją listę najgorszych produkcji opublikowali też recenzenci "The Hollywood Reporter", którzy wzięli pod uwagę wszystkie filmy, które miały premierę w 2019 roku. Jakie filmy pojawiły się w tym niechlubnym zestawieniu?

 • Najgorsze serie wszech czasów

  Amerykańska trylogia "I kto to mówi" (1989) zajęła pierwsze miejsce na liście najgorszych serii filmowych w historii kina.

 • Najgorsze świąteczne filmy

  Obraz "Santa Claus Conquers the Martians" - niskobudżetowa opowieść zrealizowana w 1964 roku - został uznany za najgorszy i najmniej popularny świąteczny film wszech czasów. W niechlubnym rankingu wyprzedził takie kinematograficzne niewypały, jak obrazy "A Christmas Romance" (1994) i "Don't Open 'Til Christmas" (1984).

 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Najgorsze sceny erotyczne w kinie

  Angielski magazyn "Empire" opublikował ranking najgorszych filmowych scen erotycznych w kinie. Za najbardziej żałosną scenę czytelnicy uznali seks w basenie w wykonaniu Elizabeth Berkley i Kyle'a MacLachlana, w filmie "Showgirls", nakręconym w 1995 roku.

 • Zobacz najgorsze okładki roku!

  Grafika albumu "Gold Cobra" została uznana przez magazyn "Billboard" za najgorszą okładkę płyty w 2011 roku. Kto jeszcze zasłużył na miejsce w rankingu?

 • Najgorsze polskie gwiazdy

  ..."Ranking the Star" okazał się hitem japońskiej telewizji. W programie bierze udział dziesięć gwiazd, które nawzajem się oceniają. W zagranicznych wersjach show uczestnicy mieli np. wybrać osobę(...) rankingu w rożnych kategoriach. Gwiazda, która zbierze najwięcej negatywnych opinii i od publiczności, i od swoich kolegów po fachu zdobywa zaszczytny tytuł "Double Whammy". Ciekawe, jaki tytuł...

 • Piosenki olimpijskie: Najlepsze i najgorsze

  ...kobiecy występ pop) w 2005 roku. Sprawdź tekst piosenki "Oceania" w serwisie Teksciory.pl! W rankingach najgorszych piosenek olimpijskich bryluje Muse z utworem "Survival", promującym...

Dyskusje na temat: ranking najgorszych
 • Re: Co sie dzieje z Agnieszką Włodarczyk?

  "Zajęła 1 miejsce w rankingu na najgorszych polskich aktorów, zorganizowanym przez magazyn "Wprost". Ranking z roku 2002" - może być? A co do czerwonych łapek, to ode mnie dostałeś za "tą Panie". Po jakiemu to jest?