• Informacje na temat:

  ranking najpiękniejszych

Artykuły na temat: ranking najpiękniejszych
 • Lupita Nyong'o najpiękniejsza

  ..., powłóczysta suknia Prady, w której odebrała Oscara. Magazyn "People", który wyróżnił Lupitę Nyong'o sporządza doroczny ranking najpiękniejszych gwiazd show-biznesu od 1990 roku. Wówczas na podium redakcja...

 • Sandra Bullock najpiękniejszą kobietą świata wg magazynu "People"

  .... 12 Years a Slave". Magazyn "People" sporządza doroczny ranking najpiękniejszych gwiazd show-biznesu od 1990 roku. Wówczas na podium redakcja umieściła aktorkę Michelle Pfeiffer. Chcesz poznać...

 • Julia Roberts najpiękniejsza

  Aktorka znalazła się na szczycie obok kolegi po fachu, odtwórcy roli Jamesa Bonda, Daniela Craiga i nastoletniego piosenkarza, Justina Biebera. Gwiazda filmów "Pretty Woman", "Erin Brockovich", "Bliżej" i "Ocean's Eleven" już po raz czwarty zwyciężyła w tym plebiscycie. Roberts jest żywym dowodem na to, że w wieku 42 lat wciąż można zachwycać urodą i pokonywać w rankingach piękności znacznie...

 • "X Factor" - ranking!

  Za nami wszystkie pięć odcinków castingowych polskiej edycji programu "X Factor". Przedstawiamy ranking 10 najciekawszych, naszym zdaniem, występów w tym etapie.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła brytyjskie media

  Brytyjski dziennik "Daily Mail" stworzył ranking najpiękniejszych dziewczyn piłkarzy z całego świata. W zestawieniu znalazła się także wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna, świeżo poślubiona żona bramkarza polskiej reprezentacji Wojciecha Szczęsnego.

 • A gdzie piękne wokalistki?

  Na liście najpiękniejszych kobiet świata opublikowanej przez "Vanity Fair" znalazły się tylko dwie wokalistki i to na odległych miejscach.

 • Charlize Theron: Odkryłam w sobie mrok

  Charlize Theron ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najpiękniejszych, najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. W piątek, 7 sierpnia, hollywoodzka aktorka urodzona w RPA obchodzi 40. urodziny.

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.

 • Najładniejsze suknie ślubne

  Ach, co to był za ślub! - tak można krzyknąć przypominając sobie ostatnie śluby gwiazd. Wśród licznych rankingów pojawiło się również zestawienie najpiękniejszych kreacji ślubnych.

 • Woodstock: Papa Roach na czele, Steczkowska ostatnia

  Podajemy pierwszy ranking wykonawców rywalizujących o nagrodę publiczności Przystanku Woodstock - Złotego Bączka.

Zdjęcia na temat: ranking najpiękniejszych
Wideo na temat: ranking najpiękniejszych
 • Ranking biustów według Radka Majdana!

  Radek Majdan pod koniec roku też dokonuje pewnych podsumowań i rankingów. Tym razem postanowił stworzyć swoje TOP 5 najpiękniejszych piersi na świecie! Jesteście ciekawi, która kobieta wygrała w jego zestawieniu? (Na językach/x-news)