• Informacje na temat:

  ranking największych gwiazd

Artykuły na temat: ranking największych gwiazd
 • Największe gwiazdy 2005 r.

  Branżowa amerykańska witryna internetowa IMDB przygotowała listę 25. największych gwiazd mijającego 2005 roku. Na szczycie zestawienia znaleźli się: Johnny Depp ( "Charlie i fabryka czekolady" ) oraz Angelina Jolie i Brad Pitt, bohaterowie przeboju "Mr & Mrs Smith" . Ranking został ustalony na podstawie kliknięć 30 milionów użytkowników IMBD.

 • Te koncerty polecamy najbardziej. Ranking!

  Lista zbliżających się koncertów zagranicznych gwiazd przyprawia o ból głowy. Jak połapać się w tym gąszczu słynnych nazwisk? Spieszymy z pomocą i prezentujemy ranking 10 koncertów, których nie można przegapić.

 • Maryla Rodowicz największą polską gwiazdą

  Wedle badań przeprowadzonych przez TNS OBOP Polacy po raz kolejny za swoją największą gwiazdę uznali Marylę Rodowicz. Głosowało na nią 21 procent respondentów ankiety. Tylko o 3 proc. niższy wynik zdobyła Katarzyna Cichopek, gwiazda serial u "M jak miłość" i programu "Taniec z gwiazdami".

 • Najpopularniejsza gwiazda

  Kim Kardashian okazała się najbardziej popularną gwiazdą 2011 roku według Google.co.uk. Amerykańska celebrytka znana z tego, że jest znana, prześcignęła pod tym względem m.in. Scarlett Johannson i Angelinę Jolie.

 • Najbardziej kasowe filmy w historii. Ranking alternatywny

  ..."Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zarobiły w USA już prawie 813 mln dolarów, stając się tym samym najbardziej kasowym filmem w historii amerykańskiego box office'u. Wielu jednak zapomina, że dziś wartość dolara jest o wiele niższa niż pięćdziesiąt lat temu. Jeśli uwzględnimy postępującą dewaluację pieniądza i dochód ze wznowień filmów, ranking najbardziej kasowych hitów w USA będzie wyglądał...

 • Ranking pechowców w miłości

  Świat Hollywood to nie tylko sukcesy - często gwiazdy mają kłopoty prywatne, a ich kolejne związki sypią się jak domki z kart. Największego pecha w miłości ma wokalistka Sheryl Crow (45 l.), która wygrała w rankingu amerykańskiego magazynu "In Touch Weekly".

 • Ranking: Wybieramy księżniczkę popu!

  Nasz ranking to nie jest byle jaki ranking. W odróżnieniu od redaktorów z brytyjskich magazynów, którzy rankingi tworzą z głowy, tudzież wysysają z palca, postanowiliśmy podejść do sprawy metodycznie(...) popu, proszę bardzo. Teraz, gdy już wszystko jasne, pora na konkrety. Oto nasz ranking! 1. miejsce dla Rihanny . Pochodząca z Barbadosu wokalistka króluje w serwisach społecznościowych - na Facebooku...

 • Najbardziej wiarygodna gwiazda

  Wydawało się, że celebryci nie wzbudzają zaufania. Ale nie Betty White. 89-letnia ikona amerykańskiej telewizji została okrzyknięta nie tylko najpopularniejszą i najbardziej godną zaufania aktorką Ameryki, ale także najbardziej pożądaną gwiazdą reklam.

 • Slade gwiazdą Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu

  ...brytyjskich rankingów sprzedaży, a sześć z nich wspięło się na pierwsze miejsce. Zespół nieustannie koncertował na całym świecie i wydawał świetnie przyjmowane albumy. Kiedy wydawało się, że pasmo(...) co roku gromadzi gwiazdy z Polski i zagranicy. Kult, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, IRA, Happysad, Łąki Łan, Decapitated, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Mery Spolsky oraz projekt Albo Inaczej...

 • "Jack Strong": Największy szpieg naszych czasów

  ...i zakłamań. Dotyczyło to także języka, jakim posługiwali się bohaterowie Pasikowskiego. Robiono nawet porównawcze rankingi przekleństw w jego filmach, a krytycy chętnie porównywali go do Tarantino(...) 3"). Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz...