• Informacje na temat:

  rankingi polskich gwiazd

Artykuły na temat: rankingi polskich gwiazd
 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Najgorsze polskie gwiazdy

  Jest szansa na nowe show z udziałem gwiazd. Nie będą tańczyć, śpiewać, ani jeździć na łyżwach. Ocenie poddadzą swój publiczny wizerunek.

 • Ranking głupoty telewizyjnej

  ...intelektualiści biorą udział w niekiedy o wiele głupszych show. Wtedy też TVP stanowiła jeszcze jakąś alternatywę, zauważa "Newsweek". Teraz, gdy TVP2 raczy nas co tydzień gwiazdami na łyżwach, wybór został dość mocno ograniczony. "Newsweek" w sześciostopniowej skali głupoty, oczywiście subiektywnej, ocenił nadawane właśnie programy. Niezaprzeczalnym zwycięzcą jest wspominane już show - "Gwiazdy tańczą...

 • Ranking serialowych aktorów

  Oceną polskich aktorek oraz aktorów grających w serialach zajęli się krytycy: Karolina Pasternak i Konrad Zarębski. Aktorzy zostali ocenieni w skali od 1 (groza) do 10 (mistrzostwo). A więc, do(...) strona serialu "Ekipa". Zwyciężczyni ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", Anna Guzik, dostała tylko 4 punkciki. "Rola Heli zrobiła z niej najpopularniejszą mamę w Polsce, chociaż sama dzieci nie ma...

 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  ...popularnością oraz zjawiskami zachodzącymi w polskim show-biznesie. W każdym odcinku obok prowadzącej pojawi się gość, którym będzie gwiazda lub ekspert znający tajemnice rodzimego przemysłu rozrywkowego. Jako pierwszy widzowie TVN Style obejrzeli epizod pokazujący ranking najbardziej medialnych ślubów polskich gwiazd - w zestawieniu znalazły się ceremonie ślubne Małgorzaty Rozenek, Piotra Rubika...

 • Te koncerty polecamy najbardziej. Ranking!

  Lista zbliżających się koncertów zagranicznych gwiazd przyprawia o ból głowy. Jak połapać się w tym gąszczu słynnych nazwisk? Spieszymy z pomocą i prezentujemy ranking 10 koncertów, których nie można przegapić.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Wrzesień wśród polskich gwiazd upłynął pod znakiem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i kontrowersji związanych z premierą filmu "Kler". Wśród księży rozpętała się wojna na temat obrazu duchowieństwa w nowym dziele Wojciecha Smarzowskiego, podczas gdy jeden z polskich reżyserów przyznał się, że w dzieciństwie był molestowany przez proboszcza. W międzyczasie Maciej Stuhr skomentował...

 • Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.

 • Kto w "Rankingu gwiazd"?

  Tym razem nie będzie tańca, śpiewu, akrobatyki na arenie czy lodzie. Teraz gwiazdy zdradzą swoje sekrety i poszukają u siebie wad. A wszystko w nowym show Polsatu "Ranking gwiazd". Pojawiła się już pełna lista uczestników.

Zdjęcia na temat: rankingi polskich gwiazd