• Informacje na temat:

  raper mateusz

Artykuły na temat: raper mateusz
 • "Barwy szczęścia": Kiedyś byli parą, dziś grają kochanków!

  Wkrótce Franek i Celina wylądują w łóżku! Dla wcielających się w nich Mateusza Banasiuka i Oriny Krajewskiej udział we wspólnych scenach miłosnych jest wielkim wyzwaniem... Kiedyś byli przecież parą i planowali ślub!

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • TYLKO U NAS: Edyta Górniak ma nowego adoratora. Wiemy, kim jest!

  Edyta Górniak (46 l.) od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mężczyzn. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, że artystka konwersuje na Instagramie z pewnym raperem. Specjalnie dla Was przeprowadziliśmy małe śledztwo w tej sprawie.

 • Cody Simpson zaśpiewa w Warszawie

  Określany mianem następcy samego Justina Biebera australijski wokalista Cody Simpson 1 maja zaśpiewa w warszawskim klubie Palladium. Będzie to jego pierwszy występ w Polsce.

 • "Znaki": Młodzi, zdolni, z potencjałem

  ...hopu jako raper Saful z formacji Dixon37 artysta był najgorętszym nazwiskiem minionego sezonu. Jak sam przyznaje, roli Kuby nie traktuje jako jednorazowego kaprysu. - Chcę się rozwijać. Mam już(...). Zobaczymy, co pokaże w 2. serii. Mateusz Więcławek Choć dopiero został absolwentem łódzkiej filmówki, ma już pokaźny dorobek. Na małym ekranie pojawia się sporadycznie - zwykle...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Serialowy przewodnik

  ...rewanżu pokazuje mu pierścionek zaręczynowy, który dostała od Marka. Natomiast Mateusz z Antkiem, którzy zdołali ochłonąć po rozmowie z rodzicami, mają nowy pomysł na biznes. Tym razem planują(...) się błyskawicznie odświeżyć i przebrać. W trakcie jego porannej toalety przychodzi Agnieszka... Roman kończy remont studia nagraniowego Wujka Samo Zło. Przy okazji wychodzi na jaw, że raper jest...

 • Recenzja Bonson/Matek "MVP": W pierwszym szeregu, ale nie zawsze z uśmiechem

  Bonson i Matek zadomowili się już w polskim mainstreamie niczym wytrawni gracze. Album "MVP" szczecińskiego duetu pokazuje jednak, że nawet najlepszy czas w karierze nie zwalnia z krytycznego myślenia o przeszłości i własnych wadach.

 • Serialowy przewodnik

  ...zostaje napadnięty przez lokalnych rozrabiaków, Dominika i Bartka. Natomiast Mateusz z Antkiem rozlepiają ogłoszenia o "hipoterapii". Chłopcy chcą, by ich koń Fryderyk na siebie zarabiał. Ogłoszenie(...) pracę. Ola zaprzyjaźnia się z Czerskim. Mężczyzna proponuje Zimińskiej, że odwiezie ją do domu! Do Romana zgłasza się raper Wujek Samo Zło. odc. 1899 Andrzej ma pretensje do Jagody, że coraz...

 • Raper odmienia polskie blokowiska

  Zakończył się konkurs na projekt nowej elewacji jednego z wrocławskich bloków w ramach akcji "Pospolite Ruszenie". Jej inicjatorem jest producent muzyczny L.U.C, czyli Łukasz Rostkowski. "Nie przestajemy działać, jest wiele do zrobienia"- zapowiada L.U.C.

Wideo na temat: raper mateusz
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...