• Informacje na temat:

  raper sobota z dziewczyna

Artykuły na temat: raper sobota z dziewczyna
 • Chada nie żyje. Była dziewczyna rapera przerwała milczenie

  Śmierć 39-letniego Chady zszokowała jego fanów i kolegów z branży. Głos zabrała również jego była dziewczyna, raperka Gabi.

 • Raper pobił swoją dziewczynę

  Brytyjski raper Dappy został aresztowany pod zarzutem pobicia partnerki.

 • Natasza Urbańska się nie spieszy: Jestem inną dziewczyną niż kilka lat temu

  ...pojawiły się single "Na końcu", "Już nie pytam" i "Tylko my" z udziałem producenta Matheo , który ma koncie głównie kolaboracje z raperami takimi jak Tede, Popek, donGURALesko i Sobota. Sprawdź...

 • Kanye West zaśpiewał dla swojej fanki na koncercie

  Kanye West zaśpiewał serenadę dla jednej ze swoich fanek na koncercie w Miami. Raper dostrzegł bowiem, że dziewczyna ma na sobie koszulkę upamiętniająca jego zmarłą mamę.

 • Peja się oświadczył. Film!

  Poznański raper Peja, o którym ostatnio było głośno z powodu incydentu z pobiciem chłopaka na jego koncercie, znów zaskoczył. Tym razem na scenie poprosił swoją dziewczynę... o rękę!

 • Lasio Companija w finale "Mam talent": Zbieranie prawdziwków

  Głos Agnieszki Chylińskiej zadecydował o tym, że do finału "Mam talent" awansował raper Lasio Companija.

 • Obie Trice postrzelony

  Raper Obie Trice został postrzelony w Detroit w nocy z soboty na niedzielę (31 grudnia - 1 stycznia). Do strzelaniny doszło na jednej z autostrad, strzały zostały oddane przez tylną szybę samochodu, który prowadził 28-letni raper.

 • Aaron Carter aresztowany. "Prawda wyjdzie na jaw"

  ...29-letni wokalista został zatrzymany w stanie Georgia pod zarzutem posiadania mniej niż uncji marihuany (ok. 28 g). Aaron Carter odmówił też poddania się badaniu testerem trzeźwości. W sobotę (15 lipca) Carter miał wystąpić z raperem Flo Ridą na koncercie w Kansas City (stan Missouri). Na kilka godzin przed tym występem młodszy brat Nicka Cartera napisał na Twitterze, że nie pojawi się na...

 • Kraków Live Festival 2017: Deszcze niespokojne potargały... wianki (relacja, zdjęcia)

  Sobota na Kraków Live Festivalu upłynęła (sic!) pod znakiem obfitej ulewy i kolorowych wianków. Te drugie trafiły na głowy dziewczyn, którym przyświecał tego dnia jeden cel: koncert głównej gwiazdy, czyli Lany Del Rey. Kto jeszcze zaprezentował się polskiej publiczności?

 • Kolejne kontrowersje wokół Eminema

  Przeciwko twórczości Eminema, kontrowersyjnego amerykańskiego rapera, protestowało już wiele grup społecznych i stowarzyszeń. Teraz do przeciwników autora przeboju "The Real Slim Shady" dołączyli przedstawiciele organizacji zajmujących się ochroną praw osób upośledzonych psychicznie i niepełnosprawnych. Ich protest wzbudził utwór "Fight Music", wykonywany przez zespół D12, z którym raper...